Levně do Egypta: z Vídně do Šarm aš-Šajchu a Hurghady
10.10.2023

Levně do Egypta: z Vídně do Šarm aš-Šajchu a Hurghady

od 1 356

O této nabídce

Do Česka přichází podzim, což svádí k naplánování dovolené v teple. Jednou z nejoblíbenějších destinací pro podzimní úprk je bezpochyby Egypt, kam si nyní levně zaletíte díky aerolince Wizz Air. Ta nabízí levné letenky z Vídně do Šarm aš-Šajchu a Hurghady od října do prosince letošního roku. Cena letenek na Sinaj začíná na 1 356 Kč v termínu od 5. do 12. prosince, a do Hughady vás zpáteční letenka vyjde od 1 650 Kč.

Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu, ostatní si budou muset nepatrně připlatit. Pokud cestujete alespoň ve dvou nebo létáte-li s Wizz Airem častěji, doporučujeme zakoupení tohoto členství.

V ceně nejlevnějšího tarifu máte jedno příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 783 Kč v jednom směru. Příplatek za odbavené zavazadlo do 10 kg začíná na 734 Kč za jeden let.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Uleťte podzimu k Rudému moři

Vyrazit na jih Sinaje znamená ocitnout se v Šarm aš-Šajchu – což znamená, nevycházet z úžasu, ať trávíte čas pod vodou či nad ní! Úchvatné korálové útesy, neuvěřitelný podmořský život, kite surfing, vodní lyžování, pláže s bílým pískem, národní park Ras Mohamed, starý trh plný vůní z bylinek a koření či Farsha Café – kavárna vybudovaná ve skalách, to všechno dělá z Šarm aš-Šajchu místo nekonečné relaxace a nezapomenutelných zážitků. Chybí vám tu dotek historie? Za hodinu odsud doletíte, či za sedm doskáčete autobusem do Káhiry k Velké sfinze, pyramidám, Tutanchamonovi… a spolu s vodní dýmkou ji tu nasajete do plic i do srdce!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Egypta

Pro vstup do Egypta potřebujete vízum, které si zakoupíte po příletu za 25 USD. Další dokumenty nejsou třeba. Více se dozvíte na naší stránce „Koronavirus v Egyptě“.

Náhled letenky z Vídně do Šarm aš-Šajchu za 1 356 Kč
Levně do Egypta: z Vídně do Šarm aš-Šajchu a Hurghady


Bude se hodit

Letiště Hurghada (HRG)

Letiště Šarm aš-Šajch (SSH)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)