Léto v italských Benátkách: levné letenky z Prahy
23.6.2023

Léto v italských Benátkách: levné letenky z Prahy

700

O této nabídce

Letní letenky do Itálie za pár stovek? Neváhej a zaleťsi do Benátek! V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Benátek za 700 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé si připraví 1 178 Kč). Dopravce na trase létá 3× týdně (pondělí, středa a pátek). Nejlevnější letenky na vás čekají na středečních rotacích během srpna a září, kdy lze do severní Itálie letět za skvělou cenu také na prodloužený víkend (pátek – pondělí).

Veškeré informace o letiště Marca Pola v Benátkách (VCE), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města i na pláže u Jadranu, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Benátek za Kč

Léto v italských Benátkách: levné letenky z Prahy


Bude se hodit

Letiště Benátky Marco Polo (VCE)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)