Letní letenky z Vídně do chorvatského Splitu
20.3.2024

Letní letenky z Vídně do chorvatského Splitu

od 1 289

O této nabídce

Příjemné jarní teploty za okny nám značí, že je nejvyšší čas naplánovat si letní dovolenou u moře. Oblíbenou klasikou zůstává Chorvatsko, takže neváhejte a využijte nabídky aerolinky Wizz Air. Díky ní ulovíte zpáteční letenky z Vídně do chorvatského Splitu v druhé polovině června a během července od 1 289 Kč. Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Dopřejte si pohodu na březích Jadranu například v termínu od 17. do 24. června. 

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 351 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na jednosměrný příplatek od 721 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za teplem na Jadran

Dovolená na Splitu spojuje válení na pláži s výlety za kulturou a památkami, díky tyrkysovým vodám Jadranského moře a historií psanou starověkými Římany je tak ideální letní destinací. Navštivte Diokleciánův palác, úchvatnou stavbu podpíranou mramorovými sloupy a lemovanou klenutými branami. Vystupte ke krásným výhledům na zvonici katedrály sv. Domnia. Plujte lodí na okolní ostrovy, Brač je porostlý olivovými háji a jeho pláž Zlatni rat zdobí pohlednice. O něco menší ostrov Šolta dýchá laskavostí a klidem, místní med slaďoučké chuti vám zalepí pusu ve spokojeném úsměvu. Hvar se zas pyšní nádhernými zátokami a voní rozmarýnem a levandulemi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud se nechcete jen válet na pláži, ale chcete poznat okolí Splitu, doporučujeme půjčení auta. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 406 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Do Chorvatska se podíváte zcela bez omezení, očkování ani negativní test již nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Náhled letenky z Vídně do Splitu za 1 289 Kč
Letní letenky z Vídně do chorvatského Splitu


Bude se hodit

Letiště Split (SPU)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)