Letní letenky z Prahy na Mallorcu
před třemi dny

Letní letenky z Prahy na Mallorcu

od 2 528

O této nabídce

Chceš se během letošního léta podívat na Mallorcu, ale nabídka cestovních kanceláří ti příliš nevoní a nebo si chceš dovolenou prostě naplánovat podle sebe? Tak to máš kliku, jelikož aerolinka Eurowings nyní nabízí letenky na přímém letu z Prahy na Mallorcu za super cenu ještě na toto léto. Pořídíš je od 2 528 Kč na termíny v hlavní sezóně – od července až do září. Tak na nic nečekej a zaleť si na největší ostrov Baleárů například v termínu od 20. do 27. srpna.

 Plavky a sluneční brýle si hravě sbalíš do příručního zavazadla s maximálními rozměry do 40 × 35 × 25 cm. Větší kabinový bágl tě vyjde na příplatek od 841 Kč za směr. Příplatek za odbavený bágl do 12 kg začíná na 618 Kč v jednom směru.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na letní Mallorcu

Mallorca je španělskou perlou na mapě odpočinkových destinací. Zlaté písky pozvolně klesající do tyrkysových vod Středozemního moře a pláže stíněné listy palem tě na chvilku přenesou do tropického ráje. Aquaparky plné prudkých skluzavek a zakroucených tobogánů se postarají o zábavu dětí i dospělých a noční kluby tě rozhoupou v rytmech vášně. Vydej se také za památkami anebo v Palmě sedni do historického vláčku směr půvabné městečko Sóller, trasa vede přes nesčetně mostů a tunelů pohořím a výhledy jsou opravdu romantické.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Skvělým způsobem jak poznat všechna nádherná zákoutí na Mallorce je půjčit si auto. Perfektní káru najdeš v naší autopůjčovně, kde tě během léta vyjde od 613 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy na Mallorcu za 2 528 Kč
Letní letenky z Prahy na Mallorcu

Bude se hodit

Letiště Palma de Mallorca (PMI)

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)