Letní letenky z Prahy do Málagy
14.6.2024

Letní letenky z Prahy do Málagy

3 207

O této nabídce

Perfektní destinací pro začátek či zakončení léta je bezpochyby španělská Andalusie. A přesně tam si zaletíš díky nabídce aerolince Smartwings, která se v poslední době blýská letenkami z Prahy do Málagy za sympatické ceny. Za 3 207 Kč pořídíš termíny během června a na začátku července, další data jsou pak dostupná v září a říjnu, kdy na jihu Španělska stále panují letní teploty. Tak odleť naproti slunečním paprskům například už zítra v termínu od 15. do 19. června. 

V ceně tarifu Lite máš přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 56 x 45 x 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou (klasicky malý batoh nebo kabelka). Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíš od 750 Kč za jeden směr.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do slunné Andalusie

Sami místní říkají, že Andalusie má od všeho trochu – trochu hor a trochu pláží, trochu lesů, trochu pouště, trochu vody i trochu sněhu. A právě tahle rozmanitost tě naprosto dostane, ráno se můžeš prohánět bíle pudrovanými svahy Sierry Nevady a odpoledne se už koupat v teplých vodách Středozemního moře. Přičichni k vůni dálek v Tarifě na úplném jihu, která je vstupní branou okouzlujícího Maroka i mekkou kitesurfingu. Playa de Bolonia je věčně zalitá sluncem a Gibraltar zas hlídaný drzými opicemi. Nech své nohy bezcílně toulat božskou Málagou, Sevillou tančící v rytmech flamenca i Cádizem proslulým svými karnevaly.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Navštiv malebná španělská města i nekonečné pláže díky půjčenému autu. Perfektní kára na tebe čeká v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 108 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Málagy za 3 207 Kč
Letní letenky z Prahy do Málagy

Bude se hodit

Letiště Málaga (AGP)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)