Letní letenky na Azurové pobřeží: z Vídně do Nice
11.5.2024

Letní letenky na Azurové pobřeží: z Vídně do Nice

997

O této nabídce

Naplánuj si letní dovolenou na Azurovém pobřeží, kde spojíš válečku na pláži s návštěvou malebných měst. S levnými letenkami z Vídně do Nice nepřichází nikdo jiný, než aerolinka Wizz Air, v jejímž rezervačním systému je uloví členové Wizz Discount Clubu za 997 Kč. Pokud členství v klubu nemáš budeš si muset nepatrně připlatit, ale letenky tě i bez klubu vyjdou na super ceny – a to na poptávané termíny od června do srpna letošního roku. Tak si zaleť do jižní Francie například v termínu od 11. do 15. června. 

V ceně letenky máš příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíš v rámci služby Priority od 1 092 Kč za jeden směr. A odbavené zavazadlo do 10 kg tě vyjde na příplatek od 770 Kč v jednom směru.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si na letišti v Nice pěknou káru a prozkoumej krásy jižní Francie. Jedna taková na tebe čeká v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 947 Kč na den.

Náhled letenky z Vídně do Nice za 997 Kč

Letní letenky na Azurové pobřeží: z Vídně do Nice


Bude se hodit

Letiště Nice (NCE)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)