Letenky z Prahy na Maltu od dubna do června
28.12.2023

Letenky z Prahy na Maltu od dubna do června

3 518

O této nabídce

Nový rok ještě nezačal, ale už přemýšlíte kam během něj vyrazit? Zkuste Maltu, která vás nadchne. Nová aerolinka KM Malta Airlines, která na lince z Prahy na Maltu přebírá žezlo po Air Malta, nabízí na této trase zpáteční letenky za 3 518 Kč. Termínů pořídíte více než dost od dubna do června příštího roku, třeba od 6. do 13. června. 

S sebou si na Maltu vezmete zdarma příruční zavazadlo o rozměrech 40× 25 × 20 cm.  Odbavené zavazadlo si přikoupíte za 20 € v jednom směru. Občerstvení je na letech za příplatek.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Spousta zajímavostí na jednom místě? To je Malta!

Nejmenší stát EU, který má navíc nejméně sladké vody na světě! A přece vás souostroví Malta osprchuje ohromnými zážitky od hlavy až k patě. Když se ocitnete v některé z dominant starobylé Valletty – hlavního města – Katedrále sv. Jana, pojmenovaná po Janu Křtiteli, či paláci Velmistra, nebo odplujete na fantastické pláže ostrova Gozo oblévané tyrkysovým mořem či vstoupíte do jeskyně Kalypso na ostrově Comino, v níž Homér sepisoval Odysseu. Stejně jako když se propadnete do historie návštěvou Hal Saflieni Hypogeum – nejúžasnějšího archeologického naleziště světa nebo navštívíte spící město Mdina, obývané už 4000 let. Samá překvapení na pár km2, taková je Malta!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a objeďte celý ostrov. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 326 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maltu

Na ostrovní stát se podíváte zcela bez omezení. Nepotřebujete očkování ani negativní test. Aktuální opatření najdete na naší stránce „Koronavirus na Maltě“.

Náhled letenky z Prahy na Maltu za 3 518 Kč
Letenky z Prahy na Maltu od dubna do června


Bude se hodit

Letiště Malta (MLA)

Letiště Praha (PRG)

KM Malta Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)