Letenky z Prahy na Maltu během jara
16.2.2024

Letenky z Prahy na Maltu během jara

3 229

O této nabídce

Zpříjemněte si jarní měsíce výletem do sluncem zalitého Středomoří. Nová aerolinka KM Malta Airlines, která od letního letového řádu nahrazuje Air Malta, nabízí letenky z Prahy (PRG) na Maltu (MLA) za 3 229 Kč. Za tuto cenu pořídíte termíny v dubnu, o trochu dráž za 3 534 Kč jsou dostupné také květnové a červnové termíny. Prozkoumejte Maltu, Gozo i Comino například v termínu od 20. do 27. dubna. 

Nejlevnější tarif obsahuje přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40× 25 × 20 cm. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás nejvýhodněji vyjde při nákupu letenky v tarifu Economy Value, kdy za zpáteční letenky zaplatíte 3 430 Kč (u dubnových termínů).

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na Maltu za krásným počasím i památkami

Nejmenší stát EU, který má navíc nejméně sladké vody na světě! A přece vás souostroví Malta osprchuje ohromnými zážitky od hlavy až k patě. Když se ocitnete v některé z dominant starobylé Valletty – hlavního města – Katedrále sv. Jana, pojmenovaná po Janu Křtiteli, či paláci Velmistra, nebo odplujete na fantastické pláže ostrova Gozo oblévané tyrkysovým mořem či vstoupíte do jeskyně Kalypso na ostrově Comino, v níž Homér sepisoval Odysseu. Stejně jako když se propadnete do historie návštěvou Hal Saflieni Hypogeum – nejúžasnějšího archeologického naleziště světa nebo navštívíte spící město Mdina, obývané už 4000 let. Samá překvapení na pár km2, taková je Malta!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a objeďte celou Maltu a nevynechejte ani Gozo. Ideální káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 304 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maltu

Na ostrovní stát Malta se podíváte zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Maltě“.

Náhled letenky z Prahy na Maltu za 3 229 Kč
Letenky z Prahy na Maltu během jara

Bude se hodit

Letiště Malta (MLA)

Letiště Praha (PRG)

KM Malta Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)