Letenky z Prahy do Singapuru v hlavní sezóně
18.6.2024

Letenky z Prahy do Singapuru v hlavní sezóně

14 463

O této nabídce

Tipy na levné letenky do jihovýchodní Asie nikdy neomrzí, obzvlášť, když můžeš letět z našeho hlavního města. Pěknou nabídku letenek z Prahy do Singapuru si připravila aerolinka British Airways, jenž ulovíš za sympatickou cenu 14 463 Kč. Termínů je dostupných více než dost od srpna do března příštího roku, tedy i v hlavní sezóně. Tak si zaleť do exotiky například v termínu od 29. listopadu do 4. prosince. Po cestě tě čeká jeden přestup v Londýně a letečtí fajnšmekři ocení i to, že let mezi britskou metropolí a Singapurem je operován Airbusem A380.

V ceně tarifu máš přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 56 x 45 x 25 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedačku před tebou. Odbavené zavazadlo do 23 kg tě nejlépe vyjde při nákupu letenky v tarifu Standard Economy, kdy tě vyjde na 15 909 Kč.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do Singapuru a ještě dál

Singapur je jedním z hlavních dopravních uzlů Jihovýchodní Asie. Nejen že se odsud dostaneš téměř kamkoliv a za docela slušné peníze díky nízkonákladovkám, které odsud létají do všech koutů Asie, ale také samotné město stojí rozhodně za návštěvu. Multikulturní, ale jednotné, historické, ale moderní, přátelské, ale přísné. Zní to divně? Možná, ale právě díky tomu je Singáč prostě tak skvělý! Určitě zajdi do Lau Pa Satu, kde si můžeš dát jakékoliv světové jídlo, na které si jen pomyslíš.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Singapuru

Před cestou si nezapomeň vyplnit cestovní formulář, další byrokracie již není třeba. Více najdeš na naší stránce. 

Náhled letenky z Prahy do Singapuru za 14 463 Kč
Letenky z Prahy do Singapuru v hlavní sezóně


Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Singapur (SIN)

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)