Letenky z Prahy do Porta na příští rok
5.4.2024

Letenky z Prahy do Porta na příští rok

od 1 953

O této nabídce

Už teď víte, že se jednou chcete podívat na sever Portugalska a nevadí vám plánovat si dovolenou dopředu? Ulovte si letenky z Prahy do kouzelného Porta, které nabízí dopravce easyJet na přímé lince. Za cenovku začínající na 1 953 Kč pořídíte například prodloužený víkend od 4. do 7. ledna, další termíny jsou dostupné po celý leden a únor příštího roku. Tak neváhejte a splňte si svůj portugalský sen.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 45 × 36 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte za 794 Kč za let. Odbavené zavazadlo do 15 kg vás vyjde na jednosměrný příplatek ve výši 962 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Portské v kouzelném Portu? Wine not!

Navštívit Porto a neochutnat místní, pomalým šlapáním vyráběné portské víno na střešní terase baru Porto Cruz je hříšné, jako navštívit Porto a neprojít se po ocelovém mostě Ludvíka I., navrženém jedním z Eiffelových žáků. Navštívit Porto, nevyškrábat se na Torre dos Clérigos  nejvyšší kostelní věž Portugalska a z výšky 76 metrů se nerozhlédnout po kraji. Hříšné jako navštívit Porto a nevyjet si lodí po řece Douro do vinařských vesnic Regua či Pinhao. Stejně hříšné, jako nedotknout se jedné ze 20 tisíc modrých kachlí v Sao Bento – nejkrásnějším vlakovém nádraží, které jste kdy viděli! Navštivte Porto, dbejte na slušné vychování a NEHŘEŠTE!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud plánujete vyrazit za brány Porta a objevit krásy Portugalska, mrkněte se do naší autopůjčovny. Naprosto skvělá kára vás tam vyjde od 303 Kč.

Náhled letenky z Prahy do Porta za 1 953 Kč
Letenky z Prahy do Porta na příští rok

Bude se hodit

Letiště Porto (OPO)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)