Letenky z Prahy do Paříže od května do července
18.3.2024

Letenky z Prahy do Paříže od května do července

od 1 462

O této nabídce

Paříž je město nejen pro zamilované. Ať už se do hlavního města Francie vydáte s kýmkoliv, nenechte si ujít nabídku aerolinky Vueling. Ta nabízí zpáteční letenky z Prahy do Paříže na letiště Orly (ORY) od 1 462 Kč. Za nízké ceny pořídíte letenky od května do července, a to včetně červencových státních svátků. Tak ochutnejte lahodné croissanty, vystoupejte na Eiffelovku, či navštivte Disneyland například v termínu od 19. do 26. června. 

Zdarma si s sebou do Paříže vezmete příruční zavazadlo s rozměry do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte za 1 173 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 15 kg za 1 031 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

V Paříži se nudit nebudete

Paříž za hubičku? Oh là là! Je jedno, jestli tam letíte poprvé, nebo jste v Paříži strávili půlku života, tahle francouzská metropole je prostě srdeční záležitost. Umění, kavárny, mosty, věže, dámy v baretech (très chic!), klid zahrad i ruch velkoměsta, croissanty, vůně růží, šampaňské, romantické procházky a ten úchvatný Notre Dame… Musíme pokračovat? Francouzi vědí, jak žít, tak to zkuste taky a poobědvejte na Montmartru, navštivte moderní ​Centre Pompidou a nezapomenutelný západ slunce sledujte shora z Eiffelovky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Před odletem do Francie se nemusíte zabývat žádnou byrokracií, stačí mít občanku a sbalit si bágl. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Náhled letenky z Prahy do Paříže za 1 462 Kč

Letenky z Prahy do Paříže od května do července


Bude se hodit

Letiště Paříž – Orly (ORY)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)