Letenky z Prahy do Kodaně během jara
26.1.2024

Letenky z Prahy do Kodaně během jara

od 1 628

O této nabídce

Rádi poznáváte evropské metropole, ale už jste byli v Římě, Londýně, či Barceloně? Zkuste letos hlavní město Dánska. Letenky z Prahy do Kodaně nabízí aerolinka Eurowings na jarní měsíce. Pořídíte je od 1 628 Kč, například na jednodenní otočku od 15. do 16. dubna. Další termíny na jednodenní či dvoudenní otočky nebo i delší termíny pořídíte od dubna do června. 

V ceně nejlevnějšího tarifu u Eurowings máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 35 × 25 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte za 686 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 12 kg vás vyjde na příplatek 520 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

V Kodani se nudit nebudete

Kodaň je noblesní severskou dámou, které nakonec podlehne každý! Nejen voyeuři – protože v žádném z kodaňských oken nevisí závěsy, pivaři – protože dokonale vychlazený Calrsberg tu teče proudem, lenoši – protože není úžasnějšího přírodního koupaliště než Kastrup Sea Bath, cyklisté – protože od Superkilen parku, jež v sobě nese otisk šedesáti národů světa, je to k Malé mořské víle na kole sotva 15 minut. Milovníci mostů – protože Kodaň má Öresund – jeden z nejkrásnějších a nejdelších mostů na světě, který ji spojuje se švédským Malmö… ale i všichni ostatní. Nechte se svést touhle dánskou krasavicí, protože na románek s ní se nezapomíná!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dánska

Dánsko při vstupu do země nevyžaduje očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Dánsku“.

Náhled letenky z Prahy do Kodaně za 1 628 Kč
Letenky z Prahy do Kodaně během jara

Bude se hodit

Letiště Kodaň – Kastrup (CPH)

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)