Letenky z Prahy do Fara po téměř celý rok
23.2.2024

Letenky z Prahy do Fara po téměř celý rok

4 208

O této nabídce

Portugalsko je prostě srdcovka a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste ještě nebyli na samotném jihu Portugalska, tak se určitě mrkněte na náš dnešní tip. Aerolinka TAP Air Portugal nabízí zpáteční letenky z Prahy do Fara s jedním přestupem v Lisabonu (LIS). Letenky pořídíte za 4 208 Kč po téměř celý rok, konkrétně od května do prosince s omezením letních prázdnin. Navštivte malebný region Algarve například v termínu od 12. do 19. června. Pokud si zvolíte lety s delším přestupem v hlavním městě Portugalska, rozhodně nevynechejte jeho návštěvu.

V ceně letenky máte přepravu velkého kabinového zavazadla o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (malý batoh nebo kabelka). Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte si letenky v tarifu Classic, kdy vás vyjdou na 5 808 Kč a zavazadlo máte v ceně. Během letů se můžete těšit na občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Portugalsko vás nadchne

Okrově tónované útesy se táhnou touhle Floridou evropského kontinentu a nekonečné pláže svádějí ke koupeli a surfování. Přičichněte k závanu soli, vůni čerstvých ryb a žáru tropů na úplném jihu Portugalska. Kochejte se romantickými výklenky strmého pobřeží a přesvědčte se na vlastní oči o kráse jeskyně Benagil – jedné z nejpůsobivějších přírodních katedrál světa. Magické a milované Algarve je pokropené hradními zříceninami a město Lagos si žije vlastním, snovým životem. Na Ilha Deserta – opuštěném ostrově nedaleko Fara stojí restaurace Estaminé, o které se nejspíš v žádném průvodci nedočtete. Podle nás tam ale prostě musíte povečeřet “arroz de amêijoas”, naprosto grandiózní chuťový zážitek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si na letišti auto a objeďte vše, co Algarve nabízí. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 274 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Do Portugalska se podíváte zcela bez omezení, očkování ani negativní test již nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Náhled letenky z Prahy do Fara za 4 208 Kč
Letenky z Prahy do Fara po téměř celý rok

Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)