Letenky na tropické Filipíny za akční cenu z Vídně
17.10.2022

Letenky na tropické Filipíny za akční cenu z Vídně

13 646

O této nabídce

Letenky na Filipíny z Vídně jsou teď v prodeji za velmi hezkou cenovku 13 646 Kč s tím, že v ceně je zahrnuta i přeprava odbaveného zavazadla až do 23 kg. Poletíte? Let provozuje luxusní aerolinka Saudia, u které vás potěší vynikající občerstvení, palubní zábava a hygienický balíček zdarma. V nabídce jsou termíny v květnu a červnu 2023 – v tomto období právě začíná období dešťů, srážky jsou ale ještě poměrně krátké a málo intenzivní a vaší dovolenou tak naruší jen minimálně. Pozitivní stránkou jsou pak nižší ceny ubytování a dalších služeb.

Podmínky pro cestování

Cestování na Filipíny

Pro vstup na území Filipín je nutné se prokázat platným očkovacím certifikátem na COVID-19, a to včetně posilující dávky „booster“, případně lze posilující dávku nahradit negativním výsledkem PCR nebo antigenního testu. Očkovací schéma musí být dokončeno před alespoň dvěma týdny před vstupem na území Filipín, případný PCR test pak nesmí být starší 48 hodin, antigenní test ne starší 24 hodin. Dále je nutné před odletem vyplnit elektronický vstupní formulář. Aktuální informace sledujte blíže době vašeho odletu na stránce Koronavirus na Filipínách, kde naleznete také doplňující informace a užitečné odkazy.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky na Filipíny

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Exotické Filipíny

Filipíny jsou srdcovka. Přes sedm tisíc ostrůvku rozesetých po křišťálově čistých vodách Tichého oceánu, zarostlých hustými deštnými lesy a lemovaných sluncem políbenými plážemi, obývají snad ti nejusměvavější lidé světa. Sedněte do barevného jeepney a poznávejte okolí, nebo se vydejte vstříc dálkám na bambusové loďce. Šnorchlujte s králi tamních vod – obřími žraloky velrybími a potápějte se jejich korálovým královstvím. Zdolejte úchvatný vulkán Mayon (2 462 m. n. m.), pokud teda zrovna nesoptí, navštivte burácející vodopády Tumalog Falls a dechberoucí rýžové terasy Banaue nebo se položte se slaďoučkým kokosem na bílé písky El Nida.

Ubytování na Filipínách

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled akční letenky na Filipíny z Vídně

Letenky na tropické Filipíny za akční cenu z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)