Letenky na podzimní víkendy z Prahy do Milána
18.10.2021

Letenky na podzimní víkendy z Prahy do Milána

992

O této nabídce

Otevření nové báze německé aerolinky Eurowings na pražském letišti se blíží. A příchod dalšího dopravce na mnohých trasách rozčeří vody. Jednou z linek, kde od začátku listopadu vzroste konkurence, je také ta z Prahy do Milána. O cestovatele zde bude s německým dopravcem svádět souboj aerolinka easyJet. 

Eurowings budou svou linku z Prahy do Milána operovat 4× týdně (pondělí, středa, pátek a neděle), zatímco easyJet již mezi oběma městy létá 3× týdně (pondělí, pátek a neděle). Z výčtu rotací je jasné, že konkurenční boj na trase z Prahy do Milána začíná. Využijte této skutečnosti a zaleťte si na víkend do „města módy“. Ceny zpátečních letenek z Prahy do Milána začínají na 992 Kč. Ty nejlevnější letenky nabídne ve vybraných termínech easyJet (viz příkladový termín). Na druhou stranu Eurowings lákají cestovatele na příznivější časy letů (včasnější páteční přílet a pozdější nedělní odlet). Tak komu dáte přednost? 🙂

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu) ne starší 48 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě.

Cesta zpět do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je momentálně zařazena do zelené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Milána

Milán je milovaný milovníky módy, krásné architektury, umění i dobrého jídla. Největším pokladem je skvostný dóm tyčící se k nebi v samém srdci města, jeho bílý mramor v gotickém zpracování každého uhrane. Procházku jeho střešní terasou si nenechte ujít. Jen nedaleko odtud zanechal Leonardo da Vinci jedno ze svých nejdůležitějších děl – Poslední večeře Páně – jeho prohlídku si zarezervujte předem. Milánskými ulicemi kráčí Italky vždy jdoucí s módou a metropole nabízí úžasné možnosti nakupování, z trattorií voní šafrán jakožto hlavní ingredience milánského risotta.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Milána za 992 Kč

Letenky na podzimní víkendy z Prahy do Milána


Bude se hodit

Letiště Milán Malpensa (MXP)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)