Letenky z Prahy na Kypr během června
10.5.2022

Letenky z Prahy na Kypr během června

2 453

O této nabídce

Naplánujte si na příští měsíc výlet na Kypr a vykoupejte se na jedné z nejkrásnějších pláží v Evropě. Zpáteční letenky z Prahy do Larnaky vychází s Wizz Airem na 2 453 Kč. Za tuhle cenu je tam pár termínů, o několik stokorun dráž lze i přelom června a července. A kdy? třeba s odletem 8. června s návratem 15. června Rezervuj tento termín >>

Podmínky pro cestování

Cesta na Kypr

Před cestou na Kypr je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Vzhledem k opatřením na místě (cestovatelé s negativním testem musí podstoupit kontrolní přetestování po po příletu do LCA) ale důrazně doporučujeme cestovat s očkovacím certifikátem. Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kypru“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování na Kypru

Dobré zkušenosti z loňska máme s tímhle hotelem přímo na pláži, parking gratis. Jméno trochu podivné, ale hotel to byl dobrý.

Náhled letenky z z Prahy do Larnaky s Wizzairem za 2 453 Kč
Letenky z Prahy na Kypr během června

 


Bude se hodit

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)