Letenky do Dubaje za neuvěřitelnou cenu – z Budapešti
4.8.2021

Letenky do Dubaje za neuvěřitelnou cenu – z Budapešti

1 130

O této nabídce

V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air se dneska objevila pořádná pecka! A to zpáteční letenky do Dubaje za cenu, kterou nejenže nepamatujeme, ale je poměrně těžké si ji vůbec představit. Zpáteční letenky z Budapešti do Dubaje jsou v termínu od 12. do 19. září dostupné za 1 130 Kč! Za mimořádně lákavé ceny nižší dvou tisícikorun pořídíte letenky také na týdenní termín na přelomu září a října či prodloužené víkendy (čtvrtek – neděle) v listopadu.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok. 

PPS: Letenky do Dubaje za sympatickou částku pořídíte i z Prahy.

Jak se dostat do Budapešti?

Do maďarské Budapešti se z České republiky dostanete poměrně snadno za cca 7 hodin jízdy hromadným dopravním prostředkem. Na výběr máte z vlaků i autobusů společnosti RegioJet (jednosměrná jízdenka z Prahy stojí kolem 400 Kč), vlaků Český drah (jednosměrná jízdenka z Prahy stojí kolem 600 Kč nebo zelených autokarů společnosti Flixbus (jednosměrné jízdenky z Prahy začínají na 449 Kč).

Podmínky pro cestování

Cesta do Dubaje

K cestě z ČR do Maďarska vám postačí předložení EU COVID pasu (negativní PCR ne starší 72 hodin / alespoň první dávka očkování / prodělaná nemoc). Více informací na stránkách Velvyslanectví ČR v Budapešti.

Před cestou z Budapešti do Dubaje bude nutné předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a další test podstoupit zdarma po příletu na letiště v Dubaji. Doklad o očkování není arabskou protistranou za účelem cestování uznáván. Více informací na stránkách Velvyslanectví ČR v Abú Dhabí.

Cesta zpět

K cestě z Dubaje do Maďarska a jejím následném pokračování do ČR důrazně doporučujeme disponovat dokončeným očkováním (min. 2 týdny od druhé dávky) nebo dokladem o prodělání nemoci (v uplynulých 180 dnech).

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené arabské emiráty jsou nyní zařazeny do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air nebo snadno přes NÁŠ VYHLEDÁVAČ
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: podzim 2021
 • Termíny:
  • 12. – 19. 9. za 1 130 Kč (bez WDC za 1 503 Kč)
  • 26. 9. – 3. 10. za 1 331 Kč (bez WDC za 1 704 Kč)
  • 4. – 7. 11. za 1 935 Kč (bez WDC za 2 403 Kč)
  • 18. – 21. 11. za 1 685 Kč (bez WDC za 2 152 Kč)

Co čekat od Dubaje?

V SAE žije asi milion původních obyvatel a všichni jsou pekelně bohatí! Historii příliš bohatou nemají, snad proto šokují planetu světovými nej… Chcete jich vidět nejvíc? Navštivte Dubaj, město se Sheikh Zayed Road lemovanou nespočtem mrakodrapů, s plachetnicí Burj Al Arab – nejluxusnějším hotelem světa, či Burdž Chalifou, stále nejvyšší budovou světa. Vysoké jsou tu také teploty, před nimiž se lze ukrýt v Ski Dubai – obřím lyžařském areálu nebo největším akváriu na světě v Dubai Mall – největším nákupáku světa, kde se za velmi nízké ceny dají ulovit ty největší skvosty. Užijte si město s nejvíce nej… na světě! Užijte si Dubaj!

Připravte se na cestu četbou našeho PRAKTICKÉHO PRŮVODCE Spojenými arabskými Emiráty.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Dubaji se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti do Dubaje za 1 130 Kč

Letenky do Dubaje za neuvěřitelnou cenu – z Budapešti


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Dubaj (DXB)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)