Letenkový speciál: „Kam vyrazit na Velikonoce“
25.3.2022

Letenkový speciál: „Kam vyrazit na Velikonoce“

od 406

O této nabídce

Články s tipy na levné letenky píšeme jen a jen pro vás, nadšené cestovatele. Nemohla nám proto uniknout zvýšená poptávka (desítky zpráv napříč různými platformami) po letenkách přes velikonoční svátky. Tradičně se jedná o jedno z nejexponovanějších období pro cestování po evropském kontinentu a ceny letenek tomu často odpovídají. Poctivě jsme však prolustrovali rezervační systémy aerolinek a ulovili pro vás celkem 25 nejzajímavějších letenkových tipů na Velikonoce, která vám přinášíme v tomto originálním příspěvku.

Z hlediska pestrosti nabídky uvádíme pel-mel možnosti s odlety nejen z Prahy, ale i blízkých okolních letišť: Vídní a Bratislavou počínaje, polskými městy (Krakov, Katowice a Wroclaw) navazujíce a Berlínem či Norimberkem konče. Věříme, že pro vás bude výběr užitečný a některá z možností vás inspiruje k podniknutí výletu přes letošní velikonoční svátky!

Podmínky pro cestování

Podrobné informace o podmínkách vstupu do jednotlivých destinací naleznete v našem rozcestníku. Stačí vybrat cílovou zemi a následně zvolit záložku „COVID-19“.

Při volbě cílové destinace by pro vás mohly být užitečné také tyto dva články:

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

*Na nejlevnější letenky z nabídky Wizz Airu dostanou tradičně pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Krakova do Newcastlu za 406 Kč
Letenkový speciál: "Kam vyrazit na Velikonoce"

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)