Lednový víkendový výlet z Prahy do Budapešti
18.11.2021

Lednový víkendový výlet z Prahy do Budapešti

719

O této nabídce

Dnes vám přinášíme již druhý tip na víkendový výlet. Zatímco dopoledne se jednalo o letenky z Prahy do Göteborgu za 799 Kč, nyní se ručička našeho kompasu nasměruje na jihovýchod. Na palubě nízkonákladové aerolinky Ryanair si totiž můžete zaletět také do maďarské metropole. Zpáteční letenky z Prahy do Budapešti pořídíte na lednové víkendy za parádní cenu 718 Kč. Odlety z Prahy jsou naplánovány na páteční podvečer a návraty z Budapešti posléze na nedělní pozdní odpoledne.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maďarska

V případě cesty do Maďarska musíte před cestou doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o očkování (alespoň první dávka);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 180 dnech).

Výjimku mají děti mladší 18 let. Více informací o cestách do Maďarska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR ve Budapešti.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Maďarsko je aktuálně zařazeno do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Budapešti

Město guláše, čardáše a termálních lázní. Tahle „perla Dunaje“ oplývá jedinečným šarmem, bohatým životem a spoustou rozličných vůní a chutí. Kochejte se překrásnou architekturou římského amfiteátru a secesní čtvrtí. Navštivte Budínský hrad a největší synagogu Evropy, vykoupejte se v původních tureckých lázních a obdivujte panoramata okouzlující Budapešti v noci. Vydejte se na tržnici Nagy Vasarcsarnok pro šťavnaté klobásy, uherák a voňavou papriku. Maďarsko je také domovem langošů, seženete je na každém rohu, ale pro ty nejlepší se zakysanou smetanou zavítejte do proslulého Retró Büfé.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Budapešti za 719 Kč

Lednový víkendový výlet z Prahy do Budapešti


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)