Na víkend z Prahy do švédského Göteborgu
18.11.2021

Na víkend z Prahy do švédského Göteborgu

799

O této nabídce

U Ryanairu si poskládáte kombinaci letenek do švédského Göteborgu na takřka ideální víkendový výlet. Odlety jsou naplánovány z Prahy na páteční odpoledne, zatímco návraty z druhého největšího švédského města v neděli navečer. Cena zpátečních letenek z Prahy do Göteborgu je 799 Kč a dostupné jsou hned tři termíny (poslední víkend v listopadu a první dva v prosinci).

Podmínky pro cestování

Cesta do Švédska

V případě cesty do Švédska musíte před cestou doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní test (lze AG nebo PCR) ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 180 dnech).

Výjimku mají děti mladší 18 let. Více informací o cestách do Švédska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR ve Stockholmu.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Švédsko je aktuálně zařazeno do červené kategorie. 

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Před nákupem letenek je třeba pamatovat na skutečnost, že ve Skandinávii je trochu draho. Náklady na ubytování tedy hravě převýší ty spojené s letenkami. Naším tipem je tento tříhvězdový Spar Hotel Garda za 1 629 Kč/os./noc včetně snídaně.

Náhled letenky z Prahy do Göteborgu za 799 Kč

Na víkend z Prahy do švédského Göteborgu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)