Last minute zájezdy z Prahy na Zanzibar za TOP cenu
27.6.2022

Last minute zájezdy z Prahy na Zanzibar za TOP cenu

16 990

O této nabídce

Nejstarší česká cestovní kancelář CK Čedok obnovuje přímé charterové lety z Prahy do exotiky. Ve spolupráci s polským dopravce LOT Airlines bude přes letní prázdniny nabízet zájezdy z Prahy do Dominikánské republiky a také na oblíbené ostrov Zanzibar ležící u afrických břehů.

A právě na Zanzibar se můžete vydat za naprosto parádní cenu díky aktuální nabídce last minute zájezdů! Odlet je již zítra před polednem a volná místa jsou stále k dispozici. Vybrat si můžete oblíbený Hotel Uroa Bay Beach Resort s polopenzí za 16 990 Kč nebo Hotel Waridi Beach Resort and SPA za 20 990 Kč s all inclusive. V obou případech se jedná o skvěle hodnocené 4*hotely na východním pobřeží ostrova. Zájezdy kromě ubytování a stravy zahrnují také dopravu na přímých letech z Prahy, transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Přihlédneme-li ke skutečnosti, že v rámci těchto zájezdů ušetříte hned dva dny dovolené díky červencovým státním svátkům, nabírá tato nabídka ještě více na atraktivitě.

Podmínky pro cestování

Cesta na Zanzibar

Před cestou do Tanzanie je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a cestovní vízum, které obdržíte za 50 USD na letišti.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tanzanii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přes tento vyhledavač zájezdů
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného + klasický příručák
 • Termín: 28. 6. – 6. 7. 2022
  • 28. 6. -> Praha – Zanzibar -> 11:00 – 20:30
  • 5. 7. -> Zanzibar – Praha -> 22:30 – 06:00 (+1)
 • Hotely:
  • 4* Hotel Uroa Bay Beach Resort za 16 990 Kč/os. (polopenze) >> REZERVUJ ZDE
  • 4* Hotel Waridi Beach Resort and SPA za 20 990 Kč/os. (all inclusive) >> REZERVUJ ZDE
  • 5* Hotel Neptune Pwani Beach Resort & SPA za 26 990 Kč/os. (all inclusive) >> REZERVUJ ZDE

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč na Zanzibar

Zanzibar je rájem na zemi. Žárem tropů se táhnou sněhobílé pláže, pod hladinou tyrkysového moře je konturuje pestrý pás korálů. Idylické laguny se s odlivem stávají plytkými jezírky slané vody, vzduchem voní romantika. Indický oceán se hemží životem a láká potápěče k prozkoumání. Ze stromu na strom skáčou přátelské, ale občas i pěkně drzé opice. Sladký nektar květů sají barevní motýli a když se nebe zbarví dorůžova při západu slunce, siluety hřbetních ploutví delfínů hrají na obzoru stínové divadlo. Kýč? Možná. Ale rozhodně stojí za to!

Náhled zájezdu z Prahy na Zanzibar za 16 990 Kč
Last minute zájezdy z Prahy na Zanzibar za TOP cenu

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)