Last minute zájezdy z Prahy do Thajska (přímý let na Krabi)
13.1.2023

Last minute zájezdy z Prahy do Thajska (přímý let na Krabi)

19 890

O této nabídce

Thajsko nám minulý týden ukázalo, že chaotické řízení státu nebylo doménou pouze „Babišovo vlády“ během pandemie. Zavedení vstupních podmínek a jejich takřka okamžité rušení ale znamená, že cestování do Thajska není zatíženo žádnými restrikcemi a bez obav tam mohou vyrazit všichni čeští turisté (více jsme o těchto zmatcích psali v magazínu Záletník). A nejsnazší cesta z Prahy do jihovýchodní Asie vede na palubě charterového letu vypraveného tuzemskou cestovní kanceláří Čedok. V její tradiční last minute nabídce zájezdů tentokráte pořídíte zájezdy z Prahy do thajské provincie Krabi od 19 890 Kč! Za tuto cenu je možné rezervovat týdenní pobyt ve 4* Hotel Ibis Styles Krabi Aonang se snídaní v ceně. Na výběr máte i z dalších hotelových resortů v lokalitě. S rozhodováním však neváhejte, odlet je plánován již na zítřejší večer.

Zájezd kromě ubytování a stravy zahrnuje také dopravu přímým letech z Prahy (lety jsou operovány Boeingem 787-9 Dreamliner  polského národního dopravce LOT Airlines), transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Cestování do Thajska zůstává i nadále  „jako dřív“ . Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 5 kg
 • Letový řád: 
  • 14. 1. -> Praha – Krabi -> 21:30 – 14:15 (+1)
  • 22. 1. -> Krabi – Praha -> 16:15 – 22:35
 • Hotely:
  • 4* Hotel Ibis Styles Krabi Aonang za 19 890 Kč (se snídaní)
  • 4* Hotel Krabi Chada Resort za 21 480 Kč (polopenze)
  • 4* Hotel Chada Thai Village Resort za 21 490 Kč (s polopenzí)
  • 4* Hotel Centara Anda Dhevi Resort & Spa za 23 780 Kč (se snídaní)
  • 4* Hotel Krabi Tipa Resort za 27 980 Kč (se snídaní)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za odpočinkem na Krabi

Na thajský ostrov Krabi míří sice davy turistů, ale to mu nebrání ukázat se vám v celé své rajské kráse. Poznáte, až si popálíte chodidla v písku Railay beach – nejkrásnější pláže světa, vyděsíte se vlastního zeleného obličeje při pohledu do smaragdového jezera Emerald Pool, prohřejete kosti v místních horkých pramenech. V zajetí mangrovníků na Mangrove Nature Trail se na kajacích prosmýknete mezi jejich kořeny. Objevíte pláž, kde v Pláži lehával Di Caprio na Phi Phi Leh, nebo se vám zatočí hlava v Diamantové jeskyni Tham Phet Cave, střežené samotným Buddhou. K radosti, cestování i lenošení byl Krabi stvořený a své „rajské místo“ tu najdete i vy!

Náhled zájezdu z Prahy na Krabi za 19 890 Kč

Last minute zájezdy z Prahy do Thajska (přímý let na Krabi)


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)