Last minute zájezd z Prahy na Zanzibar – odlet zítra
11.7.2022

Last minute zájezd z Prahy na Zanzibar – odlet zítra

20 990

O této nabídce

Táhne vás to na exotickou dovolenou k moři? Tak neváhejte a vrhněte se na nabídku last minute zájezdu z Prahy na Zanzibar od nejstarší české cestovní kanceláře CK Čedok! Ta aktuálně nabízí zájezd od oblíbeného 4* Hotelu Uroa Bay Beach Resort ležícího na východní straně ostrova za skvělou cenu. Vybírat můžete z nabídky s polopenzí za 20 990 Kč/os. nebo varianty s all-inclusive za 26 990 Kč/os. Zájezd kromě ubytování a stravy zahrnuje také dopravu přímým letech z Prahy (lety jsou operovány polským národním dopravcem LOT Airlines), transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Podmínky pro cestování

Cesta na Zanzibar

Před cestou do Tanzanie je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a cestovní vízum, které obdržíte za 50 USD na letišti.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tanzanii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přes tento vyhledavač zájezdů
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného + klasický příručák
 • Termín: 12. 7. – 19. 7. 2022
  • 12. 7. -> Praha – Zanzibar -> 11:00 – 20:30
  • 19. 7. -> Zanzibar – Praha -> 22:30 – 06:00 (+1)
 • Termíny:
  • 4* Hotel Uroa Bay Beach Resort >> REZERVUJ ZDE
   • za 20 990 Kč/os. (polopenze)
   • za 26 990 Kč/os. (all inclusive)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi na Zanzibar

Zanzibar není jen jedním ostrovem ve vodách Indického oceánu, Zanzibar je celým souostrovím oplývajícím bílými písky pláží, kokosovými palmami a rozmanitou přírodou. Mělké korálové zahrady v lagunách rozkvétají barvami drobných rybiček, na návštěvu připlouvají i želvy a delfíni skákaví. Vzduch nad Zanzibarem voní sladkou vanilkou, skořicí, muškátovým oříškem a štiplavým aromatem hřebíčku. Luxusní hotelové resorty se tu střídají s fascinujícími ruinami dávné historie, kultura a tradice vás ohromí. Zanzibar je zkrátka rájem, ideální dovolenkovou destinací, kde vás nabijí energií paprsky slunce a vlny tyrkysového oceánu ukonejší.

Náhled zájezdu z Prahy na Zanzibar za 20 990 Kč

Last minute zájezd z Prahy na Zanzibar – odlet zítra


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)