Last minute zájezd z Prahy na Madeiru do 5* hotelu s all inclusive
4.1.2024

Last minute zájezd z Prahy na Madeiru do 5* hotelu s all inclusive

10 990

O této nabídce

Parádní last minute zájezd z Prahy na Madeiru se objevil v nabídce cestovní kanceláře Čedok. Vyrazte už zítra dopoledne na pražské Letiště Václava Havla (PRG), odkud krátce po poledni odletíte na populární turistický ostrov. Balíček za 10 990 Kč obsahuje týdenní pobyt v luxusním 5* hotelu Pestana Royal, stravování formou all inclusive, zpáteční letenku na přímých letech z Prahy do Funchalu operovaných domácí aerolinkou Smartwings a transfer z letišti do hotelu. A to je zcela bezkonkurenční nabídka, proto s rozhodováním neváhejte dlouho…

Veškeré informace o letišti ve Funchalu (FNC), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Pokud preferujete individuální cestování, můžete se podívat náš úterní tip aka zpáteční letenky z Prahy na Madeiru za 4 819 Kč.

  • Rezervujte: přímo PŘES STRÁNKY CESTOVNÍ KANCELÁŘE
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
  • Letový řád:  
    • 5. 1. -> Praha – Funchal -> 12:20 – 15:55
    • 12. 1. -> Funchal – Praha -> 16:40 – 22:10
  • Hotel:
    • 5* Hotel Pestana Royal za 10 990 Kč (s all inclusive)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Podmínky pro cestování

Cesta na Madeiru

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Náhled zájezd z Prahy na Madeiru za 10 990 Kč

Last minute zájezd z Prahy na Madeiru do 5* hotelu s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Madeira (FNC)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)