Last minute letenky z Frankfurtu na Zanzibar a Maledivy
3.11.2022

Last minute letenky z Frankfurtu na Zanzibar a Maledivy

6 626

O této nabídce

Německé cestovní kanceláře doprodávají volnou kapacitu na charterových letech z Frankfurtu a cestovatelům se nabízí možnost ulovit letenky na exotické ostrovy ležící ve vodách Indického oceánu za moc hezké ceny! Zpáteční letenky na Zanzibar v termínu od 9. do 17. listopadu pořídíte za 6 626 Kč a na Maledivy v termínu od 10. do 16. listopadu za 7 731 Kč. V obou případech vás čekají přímé lety z Frankfurtu nad Mohanem do cílové destinace na křídlech aerolinky Eurowings Discover. S případnou rezervací ale příliš neotálejte, letenky za uvedenou cenu dlouho nevydrží…

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maledivy

Cestování na Maledivy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, jedinou podmínkou zůstalo vyplnění příjezdového formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maledivách“.

Cesta na Zanzibar

Před cestou do Tanzanie je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a cestovní vízum, které obdržíte za 50 USD na letišti.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tanzanii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes německou CK
 • Zavazadla: odbavené zavazadlo á 25 kg + příruční
 • Dostupnost: listopad 2022
 • Termíny:
  • Zanzibar za 6 626 Kč >> REZERVUJ ZDE
   • odlet: 9. 11.  -> 19:40 – 07:55 (+1)
   • návrat: 17. 11. -> 09:15 – 19:10
  • Maledivy za 7 731 Kč >> REZERVUJ ZDE
   • odlet: 10. 11.  -> 19:20 – 09:00 (+1)
   • návrat: 16. 11. -> 10:40 – 18:25

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Frankfurtu na Zanzibar za 6 626 Kč

Last minute letenky z Frankfurtu na Zanzibar a Maledivy

Náhled letenky z Frankfurtu na Maledivy za 7 731 Kč

Last minute letenky z Frankfurtu na Zanzibar a Maledivy


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)