Last minute letenky na Vánoce z Prahy a Vídně
16.12.2020

Last minute letenky na Vánoce z Prahy a Vídně

od 7 699

O této nabídce

Rádi byste ještě před koncem roku vypadli ze střední Evropy kamkoliv do teplých krajin? Sháníte letenky na Vánoce a stále ještě nemáte jasno? Pak jste na tom nejlepším místě! Dali jsme pro vás do kupy přehled těch nejzajímavějších last minute letenek ve vánočních termínech s odletem z Prahy, ale i blízkých letišť ve Vídni a Mnichově (v obou variantách je tranzit na letiště bez problému). Ceny sice odpovídají velké poptávce a nejexponovanějšímu cestovnímu období v roce, přesto však máte šanci ulovit letenky s odletem v horizontu pár dní za velmi slušné ceny.

Nabízí se středoamerické destinace jako Panama či Mexiko, karibský ostrov Aruba, jihoamerická Brazílie a dále i lokality v Africe – Johannesburg a Kapské Město, Nairobi a Mombasa nebo tanzanský Dar es Salaam a populární ostrov Zanzibar. Tradičně nezklame ani Egypt a tamější letoviska Hurghada a Marsa Alam. Ceny letenek na Vánoce začínají na 7 699 Kč právě v případě na závěr zmiňovaného Egypta.

Podmínky pro cestování

Kompletní přehled vstupních podmínek v rámci cest do jednotlivých zemí naleznete v našem velkém přehledu „TOP destinací, kam lze nyní cestovat bez problému“.

Po návratu do České republiky ze všech uvedených destinací je nutné vyplnit příjezdový formulář a podstoupit PCR test na COVID-19. Ten je třeba doložit příslušné krajské hygienické stanici do 5 dnů po návratu domů. Děti do věku 5 let jsou od této povinnosti osvobozeny. Více informací na stránkách MZV ČR.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač nebo přes web konkrétních dopravců
  • Zavazadla: dle konkrétních tarifů (viz níže)
  • Dostupnost: přes vánoční svátky
  • Termíny & destinace:

🇦🇼 Aruba

🇧🇷 Brazílie

🇪🇬 Egypt

🇿🇦 Jihoafrická republika

🇰🇪 Keňa

🇲🇽 Mexiko

🇵🇦 Panama

🇹🇿 Tanzanie

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světe se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat (do obdržení výsledků negativního testu je-li třeba), případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Hurghady za 7 699 Kč

Last minute letenky na Vánoce z Prahy a Vídně


Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Madrid (MAD)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air France

Austrian Airlines

British Airways

ČSA

Ethiopian Airlines

KLM

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)