Last minute letenky na Vánoce z Prahy a Vídně
16.12.2020

Last minute letenky na Vánoce z Prahy a Vídně

od 7 699

O této nabídce

Rádi byste ještě před koncem roku vypadli ze střední Evropy kamkoliv do teplých krajin? Sháníte letenky na Vánoce a stále ještě nemáte jasno? Pak jste na tom nejlepším místě! Dali jsme pro vás do kupy přehled těch nejzajímavějších last minute letenek ve vánočních termínech s odletem z Prahy, ale i blízkých letišť ve Vídni a Mnichově (v obou variantách je tranzit na letiště bez problému). Ceny sice odpovídají velké poptávce a nejexponovanějšímu cestovnímu období v roce, přesto však máte šanci ulovit letenky s odletem v horizontu pár dní za velmi slušné ceny.

Nabízí se středoamerické destinace jako Panama či Mexiko, karibský ostrov Aruba, jihoamerická Brazílie a dále i lokality v Africe – Johannesburg a Kapské Město, Nairobi a Mombasa nebo tanzanský Dar es Salaam a populární ostrov Zanzibar. Tradičně nezklame ani Egypt a tamější letoviska Hurghada a Marsa Alam. Ceny letenek na Vánoce začínají na 7 699 Kč právě v případě na závěr zmiňovaného Egypta.

Podmínky pro cestování

Kompletní přehled vstupních podmínek v rámci cest do jednotlivých zemí naleznete v našem velkém přehledu „TOP destinací, kam lze nyní cestovat bez problému“.

Po návratu do České republiky ze všech uvedených destinací je nutné vyplnit příjezdový formulář a podstoupit PCR test na COVID-19. Ten je třeba doložit příslušné krajské hygienické stanici do 5 dnů po návratu domů. Děti do věku 5 let jsou od této povinnosti osvobozeny. Více informací na stránkách MZV ČR.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač nebo přes web konkrétních dopravců
  • Zavazadla: dle konkrétních tarifů (viz níže)
  • Dostupnost: přes vánoční svátky
  • Termíny & destinace:

🇦🇼 Aruba

🇧🇷 Brazílie

🇪🇬 Egypt

🇿🇦 Jihoafrická republika

🇰🇪 Keňa

🇲🇽 Mexiko

🇵🇦 Panama

🇹🇿 Tanzanie

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světe se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat (do obdržení výsledků negativního testu je-li třeba), případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Hurghady za 7 699 Kč

Last minute letenky na Vánoce z Prahy a Vídně


Bude se hodit

Londýn – Heathrow (LHR)

Madrid (MAD)

Mnichov (MUC)

Praha (PRG)

Vídeň (VIE)

Air France

Austrian Airlines

British Airways

ČSA

Ethiopian Airlines

KLM

Smartwings

guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)