Last Minute letenky na Madeiru z Prahy i Brna
17.5.2023

Last Minute letenky na Madeiru z Prahy i Brna

2 990

O této nabídce

Vydejte se na překrásnou Madeiru v následujících dnech přímým letem z Prahy nebo Brna. Cestovní kancelář Čedok nabízí Last Minute letenky na Madeiru z Prahy i Brna. Cena za letenku s odbaveným zavazadlem je 2 990 Kč. Jedná se odlety tento a příští týden, konkrétně odlet 19. a návrat 26. května z Prahy a od 23. do 30. května s odletem z Brna. 

  • Rezervujte: přímo přes stránky Čedoku
  • Zavazadla: odbavené zavazadlo do 23 kg a příruční zavazadlo
  • Dostupnost: 19. – 26. 5. z Prahy a 23. 5. – 30. 5. z Brna
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty na Madeiru

Pro vstup na území Portugalska, tedy i Madeiry, již nepotřebujete očkování, test, ani vstupní formulář. Aktuální informace a opatření naleznete na našich stránkách „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Oblíbená Madeira

Vydejte se na Madeiru, kde jsou cesty lemovány tisícem vonících a věčně kvetoucích rostlin. Kde jsou, oblévané divokým Atlantikem, pláže černější než úhel. Kde jsou, malebná městečka zkrášlovaná štětci místních umělců a hrající všemi barvami, přísně střežena vysokými horami, které vás okouzlí nádhernými vodopády i těžko prostupnými stezkami podél zavlažovacích kanálů, stejně jako koupání v přírodních bazénech uprostřed skal, či pohled prosklenou lávkou z 600 metrů vysokého útesu Cabo Girao. Nezapomeňte ochutnat čerstvé ryby, madeirské víno a fantastickou zmrzlinu. Pozorujte delfíny a velryby v oceánu, oblékněte pončo z ovčí vlny a dýchejte zhluboka, ať nasajete Madeiru na dlouhou dobu pod kůži!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 2 990
Last Minute letenky na Madeiru z Prahy i Brna

Bude se hodit

Letiště Brno (BRQ)

Letiště Madeira (FNC)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)