Kyrgyzstán: z Prahy do Biškeku s odbaveným zavazadlem
10.5.2023

Kyrgyzstán: z Prahy do Biškeku s odbaveným zavazadlem

7 733

O této nabídce

Dnes vám přinášíme tip na letenky do Střední Asie, a to do nádherného Kyrgyzstánu. Zpáteční letenky z Prahy do Biškeku ulovíte u aerolinky Turkish Airlines za 7 733 Kč. Termínů je dostatek a jsou dostupné od listopadu do února příštího roku a dokonce můžete využít i vánočních svátků. Jako příkladový termín uvádíme právě ten s odletem 14. 12. a návratem 30. 12. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v tureckém Istanbulu (IST).

V ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 30 kg, dále příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc (klasicky kabelku či menší batoh). Na palubě tureckého dopravce bude podáváno občerstvení a také alkoholické i nealkoholické nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty do Kyrgyzstánu

Pro cesty do Kyrgyzstánu se již nemusíte prokazovat negativním testem, očkováním ani nemusíte mít vyplněný vstupní formulář. Aktuální informace a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kyrgyzstánu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Nádherná a divoká příroda Kyrgyzstánu

Hlavním lákadlem Kyrgyzstánu zůstává dramatická scenérie – majestátní hory, rozeklaná skaliska, pastviny spásané bizony i skotem kočovníků. Ovšem jak drsná je příroda, tak vřelé srdce má místní obyvatelstvo. Seznamte se s nimi, povídejte, popijte kumys, kvašené kobylí mléko. Z Biškeku se vypravte kolem krásného jezera Issyk-Kul do Karakolu, navštivte tam Dungmanovu mešitu a katedrálu Svaté Trojice. Odtud pak vede mnoho cest do pohoří Ťan-Šan protkaného treky, které berou dech. Kochejte se nádhernými výhledy, respektujíc nemilosrdnost přírody. Odpočinek pro znavené tělo najdete v oblasti Sary Čelek, kde rostou ovocné lesy a zrají lahodné vlašské ořechy.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Biškeku za 7 733 Kč
Kyrgyzstán: z Prahy do Biškeku s odbaveným zavazadlem

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)