Kypr: z Vídně do Pafosu během zimy
25.10.2023

Kypr: z Vídně do Pafosu během zimy

od 943

O této nabídce

Chce v zimě do tepla, ale nechce se vám letět přes půl světa? Zaleťte si na Kypr, kde najdete příjemné teploty, a navíc budete mít ostrov a jeho památky víceméně pro sebe. Letenky z Vídně do Pafosu za super cenu nabízí aerolinka Ryanair. Termíny od ledna do března na týdenní výlet či prodloužený víkend pořídíte od 943 Kč, například odlet 28. ledna a návrat 3. února. 

Klasicky máte v ceně přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby priority od 492 Kč za směr a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 393 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Kypr vás nadchne

Jednoho dne, jak legendy povídají, se v mořské pěně nedaleko ostrova Kypr zrodila řecká bohyně lásky a krásy Afrodité. Povstala z vln a na lastuře byla nesena větrem až na obnažený břeh. Půvabná bohyně započala odívat zemi kvítím a naplňovat všechny tvory rozkoší. Ať už je legenda pravdivá anebo není, tento středomořský ostrov oslavuje Afroditinu krásu a celý sladce voní, jeho háje vás učarují. Smočte svá těla v tyrkysové vodě, kochejte se skalistými scenériemi. Žasněte nad historickým bohatstvím města Pafos a úchvatnými ruinami v Amathusu. Potěšte své chuťové pohárky místními pokrmy a omamte rozum pálenkou z hroznů zvanou zivania.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a objeďte všechna zajímavá místa ostrova. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kdy vás půjčovné mimo sezónu vyjde od 402 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kypr

Cesty na Kypr jsou zcela volné, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Kypru“.

Náhled letenky z Vídně do Pafosu za 943 Kč
Kypr: z Vídně do Pafosu během zimy


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)