Kypr: z Prahy do Larnaky od ledna do března
17.1.2023

Kypr: z Prahy do Larnaky od ledna do března

1 300

O této nabídce

Slevovou akci na letenky s cílovou destinací na Kypru si dnes pro cestovatele připravila letecká společnost Wizz Air. Díky tomu v jejím rezervačním systému ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Larnaky za velmi příjemné ceny – cestovatelé disponující členstvím ve WDC za ně zaplatí 1 300 Kč a ostatní cestovatele vyjdou na 1 706 Kč. Vybírat můžete z dostupných termínů od druhé poloviny ledna do konce března. Dopravce na lince létá 2× týdně – vždy úterky a soboty ve večerních hodinách. Rotace tak vybízí i ke krátkému výletu do Středomoří na prodloužený víkend.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kypr

Cestování na Kypr je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informační servis i aktuální opatření tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kypru“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem během poznávání Kypru bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu v zimních měsících vyjde na cca 2 tisíce Kč / týden.

Náhled letenky z Prahy do Larnaky za 1 300 Kč

Kypr: z Prahy do Larnaky od ledna do března


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)