Kypr: do Larnaky z Vídně během zimy i jara
19.1.2024

Kypr: do Larnaky z Vídně během zimy i jara

od 990

O této nabídce

Uleťte zimnímu počasí v Česku na Kypr. Aerolinka Wizz Air nabízí zpáteční letenky do Larnaky z Vídně, které pořídíte od 990 Kč. Za tuto skvělou cenovku pořídíte odlet hned příští týden, v termínu od 25. do 28. ledna. Další levné letenky jsou dostupné od ledna do května, včetně státních svátků.

Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

Zdarma si s sebou do tepla vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo je k mání v rámci služby Priority od 1 432 Kč za směr. Odbavený bágl do 10 kg si přikoupíte od 545 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Příjemné teploty a antické památky

Jednoho dne, jak legendy povídají, se v mořské pěně nedaleko ostrova Kypr zrodila řecká bohyně lásky a krásy Afrodité. Povstala z vln a na lastuře byla nesena větrem až na obnažený břeh. Půvabná bohyně započala odívat zemi kvítím a naplňovat všechny tvory rozkoší. Ať už je legenda pravdivá anebo není, tento středomořský ostrov oslavuje Afroditinu krásu a celý sladce voní, jeho háje vás učarují. Smočte svá těla v tyrkysové vodě, kochejte se skalistými scenériemi. Žasněte nad historickým bohatstvím města Pafos a úchvatnými ruinami v Amathusu. Potěšte své chuťové pohárky místními pokrmy a omamte rozum pálenkou z hroznů zvanou zivania.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a objeďte celý ostrov. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 354 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kypr

Na Kypr jsou cesty volné jako dřív, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Kypru“.

Náhled letenky z Vídně do Larnaky za 990 Kč
Kypr: do Larnaky z Vídně během zimy i jara

Bude se hodit

Letiště Larnaka (LCA)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)