Květnové LM zájezdy z Prahy na Tenerife s all inclusive
7.5.2024

Květnové LM zájezdy z Prahy na Tenerife s all inclusive

10 490

O této nabídce

Pokračujeme ve španělském týdnu. I náš další tip totiž směřuje jihozápadním směrem, nezastaví se ovšem na Pyrenejském poloostrově, ale zamíří až na Kanárské ostrovy. Ve výprodeji last minute zájezdů od cestovní kanceláře Čedok ulovíš pěkné zájezdy z Prahy na Tenerife s all inclusive za 10 490 Kč. Čeká na tebe týdenní ubytování ve 3* nebo 4* hotelu v Puerto de la Cruz na severu ostrova – tedy místě, které disponuje výhodnou polohou pro poznávání celého Tenerife (ať již zcela nezávisle díky půjčené káře, nebo za pomoci veřejné dopravy). Zpáteční letenky z Prahy (PRG) na Tenerife (TFS), v jejichž ceně máš i odbavené zavazadlo, zajistí domácí aerolinka Smartwings. V ceně je zájezdu jsou tradičně také transfery mezi letištěm a hotelem, i služby delegáta.

Veškeré informace o letišti na Tenerife (TFS) naleznete v našem novém průvodci.

 • Rezervuj: přímo PŘES STRÁNKY CESTOVNÍ KANCELÁŘE
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád:
  • 9. 5. / 12. 5. / 16. 5. -> Praha – Tenerife -> 12:00 – 16:15
  • 16. 5. / 19. 5. / 23. 5. -> Tenerife – Praha -> 17:05 – 23:05
 • Hotely:
  • 9. – 16. 5.
   • 4* Hotel Be Live Experience Orotava za 10 490 Kč (all inclusive)
  • 12. – 19. 5.
   • 4* Hotel Blue Sea Costa Jardin & Spa za 10 490 Kč (all inclusive)
   • 3* Hotel Blue Sea Callao Garden za 10 990 Kč (all inclusive)
  • 16. – 23. 5.
   • 4* Hotel Blue Sea Puerto Resort za 10 990 Kč (all inclusive)

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Pestré Tenerife

Tenerife není jen plážovou destinací, přestože pláže má dlouhé, čisté a nádherné. Tenerife má také hory a útesy a výborné restaurace, delfíny, velryby a zábavní parky. Pojďme je spolu poznat. Jungle park je zoologickou zahradou laděnou do tropického stylu, Jardín Botánico dává na odiv 3000 exotických rostlin. Siam park s thajskou tématikou je vodním rájem s nepřeberným množstvím klouzaček, tobogánů, bazénů a s divokou řekou, která vás sveze skrze pestrobarevné akvárium. Tenerife se pyšní také horou Mount Teide s úžasnými výhledy, a delfíny, které můžete pozorovat v přilehlých vodách oceánu. Den zakončete v michelinské restauraci M.B. (Martín Berasategui) a pozorováním hvězdné oblohy, protože Tenerife nabízí jedny z těch nejúchvatnějších pohledů na ni.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání jakéhokoliv z Kanárských ostrovů je vlastní kára. Mrkněi se do naší autopůjčovny a udělej si přehled o dostupných vozech. V květnových termínech můžeš počítat s cenami týdenního pronájmu již od tisícovky Kč.

Náhled zájezdu z Prahy na Tenerife za 10 490 Kč

Květnové LM zájezdy z Prahy na Tenerife s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Tenerife Jih (TFS)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)