Květnové letenky z Prahy do Dubaje přímým letem
11.4.2024

Květnové letenky z Prahy do Dubaje přímým letem

5 773

O této nabídce

Olalá, oblíbená Dubaj volá! Tuzemská aerolinka Smartwings opět nabízí zpáteční letenky z Prahy do Dubaje přímým letem za cenu, kterou dnes můžeme považovat za velmi pěknou. Květnové termíny jsou dostupné za 5 773 Kč, a to například od 16. do 23. května. Pokud si chcete trochu orazit, zrelaxovat se a třeba i vyrazit na nákupy, nenechte si lákavou nabídku uletět. Cílovým letištěm pro vás bude sekundární letiště Al-Maktúma (DWC).

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech do 56 × 45 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Pokud chcete odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte si letenky v tarifu Plus, kdy vás vyjdou na 7 059 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Šílenou Dubaj musíte zažít

Dubaj je bránou do světa luxusu s mnoha známými nej… – nejvyšší budovou světa, sedmi hvězdičkovým hotelem, umělým palmovým ostrovem, nákupními centry s nízkými cenami, sjezdovkou a obřím akváriem… a taky těch nej…, o nichž se mluví zřídkakdy. Že nejluxusnější jídlo světových kuchyní dostanete na ulici Al Dhiyafah, kde není po luxusu stopy. Že pravou arabskou atmosféru zažijete při smlouvání na starých tržištích s parfémy, kořením, látkami či zlatem nebo necháte-li se převést přes Dubai Creek stařičkou lodí abra. Že noční život je tu pěkně divoký a drinky se můžou. Zkrátka, že Dubaj si luxusně užijte, i když na luxus úplně nejste!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si luxusní káru a vydejte se i do dalších emirátů, třeba do Abú Dhabí. Bohatou nabídku najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 429 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do SAE

Pro cestu do Dubaje si vystačíte pouze s platným pasem, další byrokracie není nutná. Více informací najdete v našem průvodci.

Náhled letenky z Prahy do Dubaje za 5 773 Kč
Květnové letenky z Prahy do Dubaje přímým letem


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)