Květnová Sicílie z Bratislavy: do Trapani
15.4.2022

Květnová Sicílie z Bratislavy: do Trapani

684

O této nabídce

Linku z Prahy do Trapani v letošním letním letovém řádu aerolinky Ryanair bohužel nenajdeme. Do oblíbené destinace na západním pobřeží italské Sicílie se ale i nadále létá z Bratislavy. Irský dopravce cestovatelům nabízí dvě rotace týdně, vždy ve čtvrtek ráno a v neděli večer. Levné letenky na Sicílii pořídíte během druhé poloviny dubna a v květnu právě na kratší pobyty od neděle do čtvrtka. Zpáteční letenky z Bratislavy do Trapani ulovíte v rezervačním systému letecké společnosti za 684 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás Sicílie bude každopádně vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. . Bohužel je však třeba počítat s vyššími cenami, které v termínech během května  atakují tisícovku za den.

Náhled letenky z Bratislavy do Trapani za 684 Kč

Květnová Sicílie z Bratislavy: do Trapani


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)