Květnová Sardinie: z Vídně do Alghera za parádní cenu
21.4.2022

Květnová Sardinie: z Vídně do Alghera za parádní cenu

390

O této nabídce

Vyrazte na květnový výlet na italskou Sardinii. V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Vídně do Alghera na severozápadním pobřeží ostrova za 390 Kč! Za tuto parádní cenu jsou dostupné převážně letenky na úterních rotacích, případně v kombinaci odletů v neděli a návratu ve čtvrtek. Koupačku ve Středozemním moři si dopřejí spíše otužilejší cestovatelé, ale výletům po severní části ostrova jarní počasí přímo nahrává.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společností Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: květen 2022
 • Termíny:
  • 3. – 10. 5.
  • 8. – 12. 5.
  • 10. – 17. 5.
  • 12. – 19. 5.
  • 17. – 24. 5.
  • 22. – 26. 5.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás Sardinie bude každopádně vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Případný pronájem auta ale bude daleko větší finanční výdaj, než letenky samotné – je třeba počítat s náklady cca 1 tisíc Kč /den.

Náhled letenky z Vídně do Alghera za 390 Kč

Květnová Sardinie: z Vídně do Alghera za parádní cenu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)