Květnová Gran Canaria: z Vídně do Las Palmas
27.4.2022

Květnová Gran Canaria: z Vídně do Las Palmas

863

O této nabídce

Levné letenky na Kanárské ostrovy v několika květnových termínech ulovíte v rezervačním systému maďarské aerolinky Wizz Air. Zpáteční letenky z Vídně do Las Palmas na ostrově Gran Canaria pořídíte za ceny od 863 Kč (nejlevněji vychází termín od 8. do 12. května). Další májové kombinace termínů (týdenní pobyty od čtvrtka do čtvrtka nebo kratší od neděle do čtvrtka) se pohybují v cenovém rozmezí mezi 1 a 2 tisícovkami.

PS: V případě nákupu letenek nu Wizz Airu, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta na Gran Canarii

Před cestou do Španělska je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas).

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání ostrova Gran Canaria bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Půjčení malého vozu vás na pár dnů (viz příkladový termín) vyjde na cca 2 tisíce Kč.

Náhled letenky z Vídně do Las Palmas za 863 Kč
Květnová Gran Canaria: z Vídně do Las Palmas

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)