Krásné Rumunsko: Nejlevnější letenky do Bukurešti z Vídně
9.6.2021

Krásné Rumunsko: Nejlevnější letenky do Bukurešti z Vídně

477

O této nabídce

Za krásami Rumunska se můžete proletět na křídlech aerolinky Wizz Airletenky jsou nyní v prodeji se 30% slevou a z Vídně do Bukurešti se tak dostanete již za 477 Kč! V nabídce je opravdu široká škála termínů přes letní prázdniny, na prodloužené víkendy i termín 2. 7. – 7. 7., který pokrývá víkend a dva státní svátky. Na nejnižší ceny dosáhnete s členstvím ve Wizz Air Discount Clubu. Zakoupení členství se vyplatí pro všechny, kdo cestují alespoň ve dvou, nebo si u Wizz Airu zakoupí více než jednu letenku ročně. Vybrané termíny jsou za zvýhodněnou cenovku 477 Kč i pro nečleny.

Bukurešť plná historie

Věděli jste, že tu najdete Národní divadlo, Vítězný oblouk, ruiny středověkého soudu uprostřed města, Palác parlamentu – druhou největší budovu světa s osmi podzemními patry? Skanzenové etnografické muzeum z nejúchvatnějších na světě? Deset křížů uprostřed Univerzitního náměstí na památku revoluce v roce 1989? Calea Victoriei – kdysi nejelegantnější ulici ve městě? Že je tu Caru’cu bere – restaurace nepřetržitě fungující od roku 1879 s interiérem z „krásných časů“. A výborně tu vaří i na ulici – ciorbu – kyselou zeleninovou polévku, hovězí plněné šunkou, sýrem, houbami či slaninou s douškem skvělého rumunského vína. Jediné, co v Bukurešti ještě chybí, jste vy! Je čas vyrazit! Letní měsíce jsou ideální nejen na poznávání hlavního města, ale také k cestování do úchvatné Transylvánie, Karpat nebo k Černému moři.

Cestování v době epidemie COVID-19

Rumunsko se českým turistům zcela otevřelo a pro vstup do země tak není nutný test, očkování ani karanténa. Jedinou podmínkou, kterou je v souvislosti s epidemií koronaviru nutné pro vstup do Rumunska splnit, je vyplnění příjezdového formuláře. V Rumunsku platí povinnost nošení roušek v uzavřených prostorách. Restaurace, kavárny, bary, divadla, kina a koncertní sály jsou v provozu za zvýšených hygienických podmínek. Více si přečtěte na stránkách Velvyslanectví ČR v Bukurešti.

Podmínky návratu z Rumunska do ČR

Rumunsko je aktuálně řazeno do oranžové kategorie zemí  před odletem zpět do ČR je nutné absolvovat antigenní test, a to nejdříve 24 hodin před odletem, nebo PCR test, a to nejdříve 72 hodin před odletem. Dále je nutné vyplnit příjezdový formulář. Po dobu 14 dní od příletu do ČR je nutné nosit respirátor FFP2 všude mimo domov. Absolvovat testy ani vyplňovat příjezdový formulář nemusí děti mladší 5 let, dále osoby, které prodělaly onemocnění COVID-19 v uplynulých 180 dnech a očkované osoby alespoň 22 dní po očkování první dávkou. Více informací najdete v našem článku.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přes web aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o rozměrech max. 40 × 30 × 20 cm a hmotnosti max. 10 kg
 • Dostupnost: červen – srpen 2021
 • Termíny:
  • 25. 6. – 30. 6. za 477 Kč pro členy i nečleny
  • 25. 6. – 4. 7. za 477 Kč pro členy i nečleny
  • 2. 7. – 7. 7. za 477 Kč / bez členství ve Wizz Air Discount Club za 619 Kč
  • 16. 7. – 19. 7. za 477 Kč / bez členství ve Wizz Air Discount Club za 619 Kč
  • 26. 7. – 9. 8. za 477 Kč / bez členství ve Wizz Air Discount Club za 566 Kč
  • 6. 8. – 11. 8. za 477 Kč / bez členství ve Wizz Air Discount Club za 744 Kč
  • 20. 8. – 29. 8. za 477 Kč / bez členství ve Wizz Air Discount Club za 832 Kč

REZERVOVAT LETENKU

Ubytování

Nejlevnější ubytování v Rumunsku hledejte na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Rezervací ubytování přes tyto odkazy podpoříte náš web a hledání těch nejlevnějších letenek pro vás – vaše cena ale zůstane stejná. Vzhledem k rychle se měnící situaci ohledně epidemie COVID-19 doporučujeme rezervovat ubytování pouze s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Chcete poznávat krásy Rumunska po vlastní ose a z pohodlí auta? Mrkněte na ty nejlevnější autopůjčovny v Rumunsku v našem srovnávači autopůjčoven.

Náhled letenky do Bukurešti z Vídně za 18,78 EUR / 477 Kč

Krásné Rumunsko: Nejlevnější letenky do Bukurešti z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)