Keňa: z Vídně do Mombasy se 2 ks odbavených zavazadel
20.3.2023

Keňa: z Vídně do Mombasy se 2 ks odbavených zavazadel

13 530

O této nabídce

Divoká Afrika v kombinaci s bělostnými plážemi Indického oceánu? To je Keňa, kam se můžete vydat díky aerolince Turkish Airlines. Turecký národní dopravce nabízí letenky z Vídně (VIE) do Mombasy za 13 530 Kč, a to například s odletem 12. a návratem 27. ledna 2024. Termínů je k mání více než dost počínaje letošním říjnem a konče březnem příštího roku. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v Istanbulu (IST) a případné delší přestupy můžete využít i prohlídce města.

Velkou výhodou tohoto tarifu je to, že si s sebou do Keni můžete vzít rovnou dvě odbavená zavazadla o hmotnosti do 23 kg. Dále máte zdarma i příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Můžete se také těšit na jídlo a pití během letů.

Podmínky pro cestování

Cesty do Keni

Cestovatelé mířící do Keni musí být očkovaní nebo předložit negativní test na COVID-19. Dále nezapomeňte na vyplnění vstupního formuláře a na elektronické vízum, za které zaplatíte 51 USD. Jelikož je do odletu ještě daleko a podmínky vstupu se mohou měnit, doporučujeme sledovat naši stránku „Koronavirus v Keni“.

Tranzit v Turecku je zcela volný a bez podmínek. Aktuální informace naleznete na naši stránce „Koronavirus v Turecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel do 23 kg+ příručák + osobní věc
  • Dostupnost: říjen 2023 – březen 2024
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Keňa – Afrika pro dobrodruhy i plážové nadšence

Keňa nabízí víc než jen národní parky plné slonů a hrdých lvů – i když ty jsou naprosto úžasné. Na pobřeží omývaném Indickým oceánem, kolem města Mombasa, se nachází bílé písky nekončících pláží, z jedné strany lemované palmami a z druhé tyrkysovou vodou. Mořské rezervace tam chrání barevné korály a hejna ryb. V zimních měsících připlouvají na návštěvu manty a žraloci velrybí a v létě zas můžete sledovat úchvatné keporkaky vymršťující svá obrovská těla nad hladinu. Krom přírody ale Mombasou pulzuje i noční život a bulváry svádějící k nakupování a ulicemi se tam line vůně čerstvě grilovaných mořských plodů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Mombasy za 13 530 Kč
Keňa: z Vídně do Mombasy se 2 ks odbavených zavazadel

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Vídeň (VIE)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)