Keňa z Prahy: za divokou africkou faunou po celý rok
3.3.2020

Keňa z Prahy: za divokou africkou faunou po celý rok

9 993

O této nabídce

Všichni cestovatelé, jimž uhranul africký kontinent, zažívají v posledních týdnech doslova žně a neví, kam vyrazit dříve. Zatímco minulý týden éterem proběhly parádní akce letenek z Prahy na Madagaskar a do jižní části kontinentu (JAR, Mozambik, Zambie i Zimbabwe), dnes se zaměříme na východní Afriku. Konkrétně na stát Keňa a její hlavní město Nairobi. Akční letenky z Prahy do Nairobi momentálně nabízí hned několik skvělých aerolinek a byl by proto hřích se dané tarify nepodívat blíže. Nejlákavější ceny letenek nabízí nizozemské KLM, a to od 9 993 Kč. Nejštědřejší zavazadlovou politikou (2 ks odbavených zavazadel o hmotnosti až 46 kg) se pochlubí Turkish Airlines, u nichž pořídíte letenky za 10 831 Kč. A na nejkvalitnější služby se můžete těšit, koupíte-li si letenky s Qatar Airways za 10 873 Kč. Apropó, Qatarci nabízí i dostatek termínů o letních prázdninách. Keňa je navíc i ideální příležitostí pro všechny, kteří se do Afriky chystají poprvé.

Vzhůru za zážitky do Keni

Keňa, to je ta ryzí, nefalšovaná africká divočina. Snad milion plameňáků se tam zrcadlí na hladině jezera Nakuru, nekončící stáda pakoňů táhnou během své migrace oranžovou krajinou. Vydejte se do nespoutané Maasai Mara a nasbírejte všechny z velké pětky – slona, nosorožce, buvola, lva a levharta skvrnitého nebo objevujte rezervaci Tsavo. Zvířata tam jsou poprášená červenou hlínou, snad jak kdyby byla tvarovaná z keramiky. Posnídejte s žirafami v hotýlku Giraffe Manor nebo se vydejte za mořskými velikány – zpívajícími keporkaky, plavajícími do keňských vod rodit mláďata.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: březen 2020 – únor 2021
    • KLM: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasické příruční
    • Qatar Airways: odbavené zavazadlo á 30 kg + příruční
    • Turkish Airlines: 2 ks odbavených á 23 kg/ks (46 kg k odbavení) + příruční
  • Dostupnost:
  • Termíny:

Ubytování

Zůstanete-li nocovat v Nairobi, bookněte si tento pohodový apartmán Woodmere za 452 Kč/os./noc. Luxusnější zázemí vám nabídne tento čtyřhvězdový Best Western Meridian Hotel za 966 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně. Další ubytovací možnosti tradičně hledejte na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Víza

Občané České republiky jsou při cestách do Keni povinni disponovat platným cestovním pasem a vízem. Turistické vízum (do 90 dní pobytu) získáte na této webové stránce a zaplatíte za něj 50 USD (+1 USD jako servisní poplatek).

Náhled letenky z Prahy do Nairobi za 9 993 Kč

Keňa z Prahy: za divokou africkou faunou po celý rok

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

KLM

Qatar Airways

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)