Jižní Afrika: JAR, Mozambik, Zambie i Zimbabwe z Prahy
28.2.2020

Jižní Afrika: JAR, Mozambik, Zambie i Zimbabwe z Prahy

od 11 998

O této nabídce

Po včerejších akčních letenkách z Prahy na exotický ostrov Madagaskar dnes uděláme radost milovníkům afrického kontinentu ještě jednou. Na mušku se nám opět dostala jižní Afrika a nejlépe hodnocená aerolinka roku 2019, Qatar Airways. Výsledkem jsou akční letenky hned do několika zemích v regionu. Nejlevnější zpáteční letenky směřující do této oblasti vychází v případě trasy z Prahy do Johannesburgu – za 11 998 Kč.

S jedním přestupem v Dauhá a velkým odbaveným zavazadlem v ceně se však dostanete i do sousedního Mozambiku! A právě v případě bývalé portugalské kolonie se jedná o naprosto parádní možnost. Letenky z Prahy do Maputa koupíte za 12 396 Kč, což je do této destinace cena vskutku dlouho neviděná! Tarif navíc potěší všechny skutečné cestovatele, jelikož nabídne spousta muziky v podobě možných kombinací. Z našeho pohledu se jeví naprosto ideálně otevřená letenka z Prahy do Maputa a návratem z Johannesburgu, přičemž si samotný návrat ještě zpestříme zastávkou v katarské Dauhá. A cena? Například v termínu 29. 4. – 13. 15. 5. za 12 172 Kč.

Je libo Zambie či Zimbabwe?

Kromě Jihoafrické republiky a Mozambiku jsou za zajímavé ceny dostupné také Zambie a Zimbabwe. Tuto možnost doporučíme především těm, kteří by na vlastní oči rádi viděli Viktoriiny vodopády. Letenky z Prahy jak do Livingstonu v Zambii, tak i na letiště Victoria Falls na protější zimbabwské straně vychází na něco málo přes 13 tisíc Kč. A to je optikou cen standardních další velmi pěkný „kapr“, který v naší síti uvízl. V případě obou dvou těchto destinací vás čekají o něco delší lety, k přestupu v Kataru přibude i ten v keňském Nairobi (segmenty mezi cílovým letištěm a Nairobi pak operuje Kenya Airways).

Ubytování

Ať vás již cesty po „černém kontinentu“ zavedou do kterékoliv z výše zmíněných zemích, pamatujte, že i v nich naleznete nejširší nabídku ubytování na Bookingu či Hotels.

Víza

Bez byrokratických překážek se obejdete při cestě do Jihoafrické republiky, kam občané České republiky nepotřebují při krátkodobých turistických pobytech žádná víza. V případě Mozambiku získáte turistické vízum s dobou platnosti 30 dní po příletu na letiště v hlavním městě Maputu za poplatek 50 USD.

Jestliže se budete chystat do Zambie či Zimbabwe, tak můžete využít relativně nově zavedené KAZA vízum. To získáte po příletu na letiště Victoria Falls i Livingstone za poplatek 50 USD. Kromě povolení vstupu do Zambie i Zimbabwe (skrze vybrané hraniční přechody) vám umožní i jednodenní výlet do Botswany via hraniční přechod Kazungula. O vízum můžete také zažádat online na těchto stránkách, kde se o něm dočtete i více podrobností.

Náhled letenky z Prahy do Johannesbugu za 11 998 Kč

Jižní Afrika: JAR, Mozambik, Zambie i Zimbabwe z Prahy

Náhled open-jaw letenky z Prahy do Johannesburgu s návratem z Maputa a celodenní zastávkou v Kataru za 12 172 Kč

Jižní Afrika: JAR, Mozambik, Zambie i Zimbabwe z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)