Keňa z Budapešti – levné letenky do Nairobi
15.11.2023

Keňa z Budapešti – levné letenky do Nairobi

7 753

O této nabídce

Naplánujete si výlet do Afriky na příští rok. Se super levnými letenky nejen na africké safari opět přichází aerolinka Brussels Airlines. Díky ní si zaletíte do Keni z Budapešti za báječnou cenovku, a to za 7 753 Kč. Termíny pořídíte po celý červen a začátek července (včetně státních svátků), poté pak během září a října. Po cestě vás čeká jeden pohodový přestup v Bruselu (BRU) a cílovým přístavem bude hlavní město Keni Nairobi (NBO). Využijte například sváteční termín od 24. června do 6. července.

Přískoky do Budapešti najdete v našem vyhledávači. Více informací o dopravě do Budapešti se dozvíte v našem nově zrevidovaném průvodci.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o maximálních rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg vás nejlépe vyjde v tarifu „Economy Basic“, kdy za zpáteční letenku zaplatíte 10 263 Kč. Na dlouhém letu se bude podávat teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Dobrodružná Keňa na vás čeká

Keňa, to je ta ryzí, nefalšovaná africká divočina. Snad milion plameňáků se tam zrcadlí na hladině jezera Nakuru, nekončící stáda pakoňů táhnou během své migrace oranžovou krajinou. Vydejte se do nespoutané Maasai Mara a nasbírejte všechny z velké pětky – slona, nosorožce, buvola, lva a levharta skvrnitého nebo objevujte rezervaci Tsavo. Zvířata tam jsou poprášená červenou hlínou, snad jak kdyby byla tvarovaná z keramiky. Posnídejte s žirafami v hotýlku Giraffe Manor nebo se vydejte za mořskými velikány – zpívajícími keporkaky, plavajícími do keňských vod rodit mláďata.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Keni

Pro vstup na území Keni potřebujete platné vízum, které získáte za 51 USD. Očkování ani negativní test mít nemusíte. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Náhled letenky z Budapešti do Nairobi za 7 753 Kč
Keňa z Budapešti – levné letenky do Nairobi

Bude se hodit

Letiště Brusel Zaventem (BRU)

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Nairobi (NBO)

Brussels Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)