Keňa: nejlevnější letenky do Nairobi – z Budapešti s Brussels Airlines
8.12.2023

Keňa: nejlevnější letenky do Nairobi – z Budapešti s Brussels Airlines

6 717

O této nabídce

Letenky do východoafrické Keni za naprosto parádní cenu se opět objevují v nabídce letecké společnosti Brussels Airlines. Zpáteční letenky z Budapešti (BUD) do hlavního města země, Nairobi (NBO), ulovíte v rezervačním systému dopravce za 6 717 Kč! Základní tarif „Light“ zahrnuje bezplatnou přepravu pouze příručního zavazadla. Letenky s odbaveným zavazadlem ve vyšším tarifu „Basic“ vyjdou na 9 758 Kč. Cestou na africký kontinent i zpět vás vždy čeká jeden klidný přestup v Bruselu (BRU). Jedná se o first-minute letenky pro cestovatele, kteří dokáží plánovat s dostatečným předstihem. Termíny jsou totiž k dispozici v období od srpna do listopadu příštího kalendářního roku a přehledně sesumarizované je naleznete v našem kalendáři níže.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť. 

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

„COVID pravidla“

Cestování do Keni je „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Víza

O turistické vízum do Keni je nutné žádat online. Poplatek za jednovstupové turistické vízum platné 3 měsíce od data vydání činí 51 USD. Vyřízení žádosti trvá 48 hodin, doporučujeme ale o vízum žádat s dostatečným předstihem. Pro vstup do Keni je dále nutný cestovní pas s platností alespoň šest měsíců od data vstupu do země a také zpáteční letenka.

Náhled letenky z Budapešti do Nairobi za 6 717 Kč

Keňa: nejlevnější letenky do Nairobi – z Budapešti s Brussels Airlines


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Nairobi (NBO)

Brussels Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)