Karibské souostroví Trinidad a Tobago z Berlína nebo Vídně
11.8.2021

Karibské souostroví Trinidad a Tobago z Berlína nebo Vídně

10 272

O této nabídce

V polovině července se zahraničním cestovatelům, kteří jsou plně očkováni, otevřela další destinace v Karibiku. Jedná se o souostroví Trinidad a Tobago ležící nedaleko břehů jihoamerického kontinentu. A to by nebylo, abychom se rovnou nepodívali na nějaké zajímavé letenky. V rezervačním systému nizozemské letecké společnosti KLM jsme pro vás ulovili levné letenky do Port of Spain neboli hlavního města celého souostroví Trinidad a Tobago za 10 272 Kč. O trochu levnější letenky pořídíte při odletech z Vídně, nicméně za příplatek několik málo stokorun lze odlet a přílet alokovat také do Berlína. Přehled dostupných termínů od října až do února příštího roku naleznete sesumírovaný v našich kalendářích níže.

TIP: Vydejte se z Vídně do Karibiku v termínu přes vánoční svátky – od 16. do 31. prosince 2021 >> REZERVUJ ZDE.

Letecká společnost KLM umožňuje provést změnu nebo zrušení letenek zdarma. V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit (platí pouze pro lety plánované do konce kalendářního roku 2021), přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

Podmínky pro cestování

Cesta do Karibiku

Hranice Trinidadu a Tobaga se cestovatelům otevřely před necelým měsícem (17. července 2021). Disponovat dokončeným vakcinačním schématem (min. 2 týdny po poslední dávce) je před cestou nutnost. Dále musí všichni cestovatelé předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a vyplnit příjezdový protokol ve formě tzv. „TTravel Passu“. Více informací naleznete na oficiálním turistickém webu Trinidadu.

Cestování mezi ostrovy

Dopravní spojení mezi Trinidadem a Tobagem je stále v provozu. Carribean Airlines provozují až 3 lety denně a využít lze také služeb trajektů, které ovšem mají poníženou kapacitu. Mezi ostrovy jezdí lodě společností APT James, T&T Spirit a Galleons Passage.

Návrat do Evropy

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Trinidad a Tobago, stejně jako většina mimoevropských destinací, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Pokud máte dokončené očkování nebo doklad o prodělané nemoci, stačí pro návrat do ČR vyplnit příjezdový formulář.

PS: V případě návratu do Německa nezapomeňte sledovat aktuální kategorizaci zemí vydávanou Institutem Roberta Kocha. Aktuálně byste pro cestu z Trinidadu do Německa potřebovali vyplnit příjezdový formulář a doložit doklad o dokončené vakcinaci (min. 2 týdny po druhé dávce).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyrazte objevovat karibské souostroví Trinidad a Tobago

T&T (Trinidad a Tobago) je tropický ráj! Tyhle dva ostrovy najdete v jižním Karibiku, každý z nich nabízí něco jiného, dohromady tvoří dokonalý pár. Trinidad je zarostlý deštným pralesem, v přírodních rezervacích můžete pozorovat více než 400 druhů exotických ptáků, koupat se v lagunách a nechat si masírovat záda vodou vodopádů. Tobago je vyhlášené pro bílé pláže a průzračnou vodu, která je obklopuje, šnorchlování a potápění je tu největší zábavou. Atmosféra na obou ostrovech je velice uvolněná, lidé tu milují hudbu a pohodu, liming tu znamená nedělat nic, jen sdílet jídlo, drink a vtipy… Let’s lime!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou na souostroví Trinidadu a Tobaga se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Inspiraci, kde na ostrovech nocovat, naleznete na oficiálním turistickém webu Trinidadu

Autopůjčovna

Abyste z návštěvy ostrova Trinidad resp. Tobaga vytěžili maximum, určitě se vyplatí disponovat pomocníkem ve formě vlastního auťáku. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě… jen mějte na paměti, že se na obou ostrovech řídí vlevo!

Náhled letenky z Vídně do Port of Spain za 10 272 Kč
Karibské souostroví Trinidad a Tobago z Berlína nebo Vídně
Náhled letenky z Berlína do Port Of Spain za 10 724 Kč
Karibské souostroví Trinidad a Tobago z Berlína nebo Vídně

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)