Kapverdy: Boa Vista z Mnichova
13.4.2023

Kapverdy: Boa Vista z Mnichova

7 678

O této nabídce

Kapverdy jsou rájem pro adrenalinové nadšence i milovníky plážového odpočinku. Užít si dovolenou na tomto krásném souostroví můžete díky portugalské aerolince TAP, která nabízí zpáteční letenky na kapverdský ostrov Boa Vista z Mnichova za 7 678 Kč. Příkladovým termínem je odlet 5. a návrat 26. prosince, kdy u moře strávíte i vánoční svátky. Termíny jsou dostupné od letošního listopadu do března příštího roku. Po cestě vás vždy čeká jeden rychlý a jeden delší přestup v Lisabonu. Během delšího přestupu se vydejte na prohlídku portugalského hlavního města, které vás určitě nadchne.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věc (klasicky kabelku či laptop). Pokud potřebujete i odbavené zavazadlo, vyplatí se vám zakoupit letenku v tarifu Basic, která vyjde na 8 381 Kč za zpáteční letenku na Kapverdy a zahrnuje odbavené zavazadlo v ceně. Během letů se můžete těšit i na občerstvení a nápoje.

Podmínky pro cestování

Cesty na Kapverdy

Pro vstup na území Kapverd již neplatí žádné koronavirové podmínky – nemusíte tedy mít očkování ani test. Pro vstup však potřebujete vyplnit formulář (obdoba e-víza), za který zaplatíte poplatek ve výši 3 400 CVE (cca 750 Kč). Formulář vyplňte nejpozději 5 dní před odletem. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kapverdách“.

Při přestupu v Portugalsku se také nemusíte prokazovat žádným očkováním, testy ani formuláři. Pro aktuální opatření navštivte naši stránku „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Kapverdy jsou ostrovy pro každého

Kapverdy jsou jako bonboniéra – každý z ostrovů vás překvapí jinou chutí. Boa Vista se pyšní písečnými dunami, mořem obklopenou pouští. Sal je bonbónkem pro milovníky relaxu a idylických pláží. Brava kvete barvami a vůněmi exotické flory, Santo Antão vábí dobrodruhy k prozkoumání jeho dramatické scenérie. Fogo je velkolepým, podmanivým vulkánem uprostřed ničeho. Maio je domovem mořských želv a vzácného ptactva, São Vicente se vlní do hudby oslav a festivalů. Na ostrově Santiago nejlépe poznáte místní kulturu a životní styl… Tahle africká exotika zachutná každému!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova na ostrov Boa Vista za 7 678 Kč
Kapverdy: Boa Vista z Mnichova

Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Mnichov (MUC)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)