Kanárské ostrovy z Prahy: Fuerteventura i Tenerife
9.9.2021

Kanárské ostrovy z Prahy: Fuerteventura i Tenerife

od 3 996

O této nabídce

Konkurenční prostředí na jednotlivých linkách téměř vždy tlačí ceny letenek dolů. Přesně to je i případ spojení z Prahy na Fuerteventuru a Tenerife, kde s příchodem zimního letového řádu vzroste tuzemskému dopravci Smartwings konkurence v podobě aerolinky Eurowings. Ceny letenek na Kanárské ostrovy z Prahy najednou na vybrané termíny zlevnily o více než polovinu. Letenky z Prahy na Tenerife pořídíte za 3 996 Kč, zatímco z Prahy na ostrov Fuerteventura za 4 303 Kč. S potenciálním nákupem letenek na Kanárské ostrovy z Prahy příliš dlouho neotálejte, dá se očekávat, že inzerované ceny v rezervačních systémech nevydrží extra dlouho…

Podmínky pro cestování

Podmínky pro cestování do Španělska (vč. Kanárských ostrovů) se poměrně turbulentně mění na týdenní bázi. Praha (potažmo celá Česká republika), momentálně nespadají mezi rizikové oblasti a není proto nutné dokládat před cestou svou bezinfekčnost. To se ale může snadno změnit k „horšímu“, na což je třeba pamatovat. Každopádně bude před cestou nutné vyplnit tento zdravotnický formulář. Přehled vstupních podmínek do Španělska pro vás pravidelně aktualizujeme na této stránce. Aktualizovaný seznam rizikových oblastí pak pravidelně (v pátek odpoledne) zveřejňuje španělská vláda na tomto webu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanárské ostrovy jsou nyní zařazeny do červené kategorie.Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit min. AG test před cestou zpět +  po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání ostrovů Fuerteventura i Tenerife bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Ceny pronájmů jsou již během podzimu daleko příznivější než během letních prázdnin.

Náhled letenky z Prahy na Tenerife za 3 996 Kč

Kanárské ostrovy z Prahy: Fuerteventura i Tenerife


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)