Kanárské ostrovy: z Norimberku na Lanzarote během ledna
3.1.2024

Kanárské ostrovy: z Norimberku na Lanzarote během ledna

1 233

O této nabídce

Kanárské ostrovy jsou vděčným útočištěm pro všechny, kteří míří za slunečními paprsky a zároveň hledají dobře dostupnou destinaci (přímé lety v řádu několika hodin) ležící nedaleko evropského kontinentu. Pokud se do takové skupiny cestovatelů řadíte, určitě se podívejte na aktuálně levné letenky z bavorského Norimberku (NUE) na Lanzarote (ACE) od Ryanairu. Zpáteční letenky na přímých letech totiž pořídíte za pěknou cenu 1 233 Kč. Dopravce na lince létá 2× týdně (čtvrtek a neděle), díky čemuž na Kanárské ostrovy můžete vyrazit na klasický týdenní pobyt nebo jen na prodloužený víkend.

Veškeré informace o letišti na Lanzarote (ACE), vč. tipů na dopravu z letiště do Arrecife nebo dalších destinací na ostrově, naleznete v našem novém průvodci.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: leden 2024
 • Příkladové termíny:
  • 11. – 18. 1. za 1 230 Kč
  • 14. – 18. 1. za 1 230 Kč
  • 18. – 25. 1. za 1 230 Kč
  • 21. – 25. 1. za 1 230 Kč
  • 25. – 28. 1. za 1 230 Kč
  • 25. 1. – 1. 2. za 1 355 Kč
  • 28. 2. – 4. 2. za 1 355 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Norimberk.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání jakéhokoliv z Kanárských ostrovů je vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V prosincových termínech můžete počítat s cenami pronájmu kolem 600 Kč / den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Norimberku na Lanzarote za 1 233 Kč

Kanárské ostrovy: z Norimberku na Lanzarote během ledna


Bude se hodit

Letiště Lanzarote (ACE)

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)