Kanárské ostrovy: Tenerife z Vídně během srpna a září
20.7.2020

Kanárské ostrovy: Tenerife z Vídně během srpna a září

1 044

O této nabídce

Levné letenky s cílem na Kanárských ostrovech ulovíte nejen z Berlína (jako v případě ostrova Fuerteventura a dalších), ale také z Vídně. V rezervačním systému maďarské nízkonákladové společnosti Wizz Air naleznete letenky z Vídně na ostrov Tenerife za ceny jen lehce převyšující hranici jedné tisícikoruny. Ty nejlevnější za 1 044 Kč na vás čekají v termínu od 8. do 15. září a dosáhnou na ně členové věrnostního programu aerolinky, Wizz Air Discount Club. Pokud však na Kanárské ostrovy poletíte alespoň ve dvojici, doporučujeme vám členství zakoupit, neb se vám vyplatí již při další cestě s tímto dopravcem.

Před odletem do Španělska nezapomeňte vyplnit tento online formulář. Následně obdržíte QR kód, který ukážete příslušným orgánům na letišti po příletu.

Co čekat od Tenerife

Tenerife není jen plážovou destinací, přestože pláže má dlouhé, čisté a nádherné. Tenerife má také hory a útesy a výborné restaurace, delfíny, velryby a zábavní parky. Pojďme je spolu poznat. Jungle park je zoologickou zahradou laděnou do tropického stylu, Jardín Botánico dává na odiv 3000 exotických rostlin. Siam park s thajskou tématikou je vodním rájem s nepřeberným množstvím klouzaček, tobogánů, bazénů a s divokou řekou, která vás sveze skrze pestrobarevné akvárium. Tenerife se pyšní také horou Mount Teide s úžasnými výhledy, a delfíny, které můžete pozorovat v přilehlých vodách oceánu. Den zakončete v michelinské restauraci M.B. (Martín Berasategui) a pozorováním hvězdné oblohy, protože Tenerife nabízí jedny z těch nejúchvatnějších pohledů na ni.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: nejlevněji srpen & září 2020
 • Příkladové termíny:
  • 13. – 20. 8. za 1 364 Kč (bez WDC za 1 790 Kč)
  • 20. – 27. 8. za 1 310 Kč (bez WDC za 1 737 Kč)
  • 1. – 8. 9. za 1 204 Kč (bez WDC za 1 630 Kč)
  • 8. – 15. 9. za 1 044 Kč (bez WDC za 1 470 Kč)
  • 3. – 10. 11. za 1 257 Kč (bez WDC za 1 683 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou se na ostrově Tenerife můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Sami bychom si v případě cesty na Tenerife vybrali tento tříhvězdový Hotel Adonis Plaza za 606 Kč/os./noc anebo tento skvěle hodnocený apartmán Casa Maria za 600 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Poznávání Tenerife vám určitě usnadní i vlastní kára. Proto neváhejte a obratem se mrkněte do naší autopůjčovny, auťák na vás totiž může čekat již po příletu na letiště.

Náhled letenky z Vídně na Tenerife za 1 044 Kč

Kanárské ostrovy: Tenerife z Vídně během srpna a září

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)