Kanárské ostrovy: Fuerteventura z Berlína
16.7.2020

Kanárské ostrovy: Fuerteventura z Berlína

1 455

O této nabídce

Naplánujte si útěk před sychravým podzimem již nyní a využijte aktuálně nabízených levných letenek z Berlína na Kanárské ostrovy. Zpáteční ostrovy z Berlína na ostrov Fuerteventura ulovíte v rezervačním systému britské aerolinky easyJet za ceny začínají na 1 455 Kč (v případě prodlouženého víkendu od 21. do 24. listopadu). Další termíny v říjnu i prosinci letošního roku pořídíte stále za ceny oscilují kolem 15 stokorun. V základní ceně je sice jen příruční zavazadlo, ale zrovna easyJet se řadí mezi ty nejbenevolentnější nízkonákaldové dopravce, kdy limituje pouze jeho rozměr (navíc se jedná o větší příruční zavazadlo) a nikoliv i hmotnost.

Fuerteventura

Sluncem věčně zalitá Fuerteventura je jedním ze sedmi Kanárských ostrovů, patří tudíž Španělsku, ale krajina je africky divoká. Přezdívaná „oáza v poušti civilizace“ překypující zlatavými plážemi, živelnými sopkami a lávovými poli vám možná na první pohled bude připadat vyprahlá a bez života, o to víc vám ale časem přiroste k srdci. Nechte si přivát do tváře písek ze Sahary, rozhlédněte se do dálek z vyhlídek Las Peñitas, Morro Velosa a majáku Entallada. Projděte se národním parkem Corralejo, kilometry dlouhým pásem písečných dun, jejichž mohutné svahy krotí až tyrkysové břehy Atlantského oceánu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky
 • Zavazadla: příruční o rozměrech 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: říjen 2020 – únor 2021
 • Příkladové termíny:
  • 3. – 10. 10. za 2 042 Kč
  • 10. – 17. 10. za 1 522 Kč
  • 21. – 24. 11. za 1 455 Kč
  • 5. – 8. 12. za 1 522 Kč
  • 15. – 22. 12. za 1 589 Kč
  • 26. 1. – 6. 2. za 1 708 Kč

Ubytování

S rezervací střechy nad hlavou není třeba nikam spěchat. Až nadejde vhodná doba, můžete se klasicky spolehnout na širokou nabídku ubytování na Bookingu, Hotels či AirBnB. Pokud by vám to přeci jen nedalo, mrkněte se na tento skvěle hodnocený Corralejo Hotel pyšnící se třemi hvězdami, kde za 1 noc zaplatíte 588 Kč/os.

Autopůjčovna

Fuerteventuru poznáte bez diskuze nejlépe se zapůjčeným autem. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete tradičně v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Berlína na Fuerteventuru za 1 455 Kč

Kanárské ostrovy: Fuerteventura z Berlína

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Schonefeld (SXF)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)