Kanada: zpáteční letenky z Ostravy do Toronta
29.12.2022

Kanada: zpáteční letenky z Ostravy do Toronta

10 999

O této nabídce

Pokračujeme v servírování akčních letenek z Ostravy! Jestliže vás včera nezaujaly zpáteční letenky do indického Dillí za 12 517 Kč, můžete se vydat opačným směrem – na západ. Polský národní dopravce LOT nabízí taktéž levné letenky do Kanady. Zpáteční letenky z Ostravy do Toronta pořídíte v mnoha zimních termínech za pěknou cenu 10 999 Kč. Základní tarif „Saver“ zahrnuje pouze přepravu příručního zavazadla. Pokud budete potřebovat cestovat s větším, zakupte si letenky rovnou tarifu „Standard“ (vč. odbaveného báglu á 23 kg) za 14 372 Kč. Pro úplnost dodáme, že v obou směrech vás čeká jeden přestup ve Varšavě.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kanady

Cestování do Kanady je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává elektronická registrace eTa (viz náš návod). Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kanadě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do východní Kanady

Kanadské Toronto – město tisíce chutí, vůní a barev do puntíků splní vaše představy o multikulturním městě. Vedle sebe tu v míru a pokoji žijí stovky národů, s nimiž si užijete každý z mimořádných koutů tohohle města „a možná ještě dál“! Down Town a CN Tower – kdysi nejvyšší budovu světa spolu s obřími mrakodrapy, Casa Loma – pohádkový středověký zámek se zajímavou historií, parky a pláže kolem rozlehlého Ontária. Chinatown, kde skrz na skrz načichnete Asií, Little Italy s pravou italskou kávou a kusem koláče z místních voňavých pekáren a samozřejmě ten největší zázrak přírody – 2 hodiny vzdálené Niagárské vodopády!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Ostravy do Toronta za 10 999 Kč
Kanada: zpáteční letenky z Ostravy do Toronta

Bude se hodit

Letiště Ostrava (OSR)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)