Kanada: Toronto z Prahy přes zimu i na jaře
11.11.2021

Kanada: Toronto z Prahy přes zimu i na jaře

9 994

O této nabídce

Se zajímavými letenkami na východní pobřeží Kanady přichází polská aerolinka LOT. Kanadské Toronto je v její nabídce dostupné na letech z Prahy za velmi sympatickou cenu 9 994 Kč. Základní tarif „Economy Saver“ obsahuje pouze příruční zavazadlo (odbavené případně obsahuje vyšší ekonomický tarif za příplatek cca 1 400 Kč / směr). Cestou do Kanady i zpět vás čeká jeden pohodový přestup ve Varšavě. Dostupné jsou termíny od prosince až do května příštího roku a tradičně je naleznete sesumírované v našem kalendáři.

Náš tip: Zaleťsi z Prahy do Toronto např. přes velikonoční svátky v termínu od 7. do 17. dubna 2022 >> REZERVUJ ZDE.

Konkurenční nabídku letenek do Toronta také servírují další dopravci z letecké aliance Star Alliance – Air Canada a Lufthansa. Ceny zpátečních letenek se u těchto společností pohybují jen o pár stokorun výše. Pokud tedy nenajdete vhodný termín s polským dopravcem nebo prostě preferujete odlišný routing, určitě se mrkněte do tohoto kalendáře s nabídkou letenek od AC/LH.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kanady

Za účelem cestování do Kanady je třeba disponovat dokončeným očkováním proti nemoci COVID-19 (min. 2 týdny po druhé dávce). Dále je třeba vyplnit příjezdový formulář skrze aplikaci ArriveCan, předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) před odletem a elektronickou registraci eTA.

Více informací o cestování do Kanady naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Ottawě nebo na stránkách kanadské vlády.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanada se aktuálně nachází v zelené kategorii.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleť si do Toronta

Kanadské Toronto – město tisíce chutí, vůní a barev do puntíků splní vaše představy o multikulturním městě. Vedle sebe tu v míru a pokoji žijí stovky národů, s nimiž si užijete každý z mimořádných koutů tohohle města „a možná ještě dál“! Down Town a CN Tower – kdysi nejvyšší budovu světa spolu s obřími mrakodrapy, Casa Loma – pohádkový středověký zámek se zajímavou historií, parky a pláže kolem rozlehlého Ontária. Chinatown, kde skrz na skrz načichnete Asií, Little Italy s pravou italskou kávou a kusem koláče z místních voňavých pekáren a samozřejmě ten největší zázrak přírody – 2 hodiny vzdálené Niagárské vodopády!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Toronta za 9 994 Kč
Kanada: Toronto z Prahy přes zimu i na jaře

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Air Canada

LOT

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)